Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W przyszłym roku znowu czekają nas nerwy w korkach ulicznych?

W przyszłym roku znowu czekają nas nerwy w korkach ulicznych? fot. archiwum TvMalbork.pl
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na wykonawcę dokumentacji projektowej remontu starego mostu przez rzekę Nogat w Malborku w ciągu dróg krajowych nr 22 i 55. Czy to oznacza powrót ulicznych korków, które miały odejść w siną dal wraz z otwarciem nowej nitki mostu?

Tego nie da się uniknąć. Przy okazji budowy II nitki mostu przez Nogat w Malborku wiadomo było, że stary most pochodzący z 1949 roku prędzej czy później trzeba będzie zamknąć i gruntownie przeprowadzić jego remont. Mimo jego modernizacji przeprowadzonej na przełomie 2016 i 2017 roku, GDDKiA ogłosiła przetarg na wykonawcę dokumentacji projektowej jego.

W ramach tego remontu ma zostać gruntownie wyremontowany ustrój nośny obiektu (od spodu i od góry). Będzie m.in. nowa nawierzchnia i wyposażenie mostu (kapy, bariery). W rezultacie zostanie podniesiona nośność obiektu. Czas na przygotowanie dokumentacji wynosi 9 miesięcy” - poinformował nas Piotr Michalski, rzecznik prasowy GDDKiA w Gdańsku.

Póki co, nie ma co się martwić na zapas. Cieszmy się tym, co jest tu i teraz. A potem? Jakoś to będzie ;-)

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.