Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policjanci pojechali do awantury domowej, a zatrzymali poszukiwanego.

Policjanci pojechali do awantury domowej, a zatrzymali poszukiwanego. fot. pixabay
W niedzielne popołudnie dzielnicowi z malborskiej komendy zatrzymali 37 - letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd w Malborku celem doprowadzenia do zakładu karnego. Podczas zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy 37 - latku narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a następnie trafił do aresztu, gdzie odbędzie teraz swoją zaległą karę pozbawienia wolności.

W niedzielę, 1 marca br. około godziny 15 dzielnicowi malborskiej komendy zostali skierowani przez dyżurnego na interwencję domową do awanturującego się mężczyzny. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że sprawcą awantury był 37 - letni mieszkaniec Malborka. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany przez malborski sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas przeszukania mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili w jego ubraniu dwa zawiniątka z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana. 37 - latek przed doprowadzeniem do zakładu karnego, usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

 

Informacji udzieliła asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ewa
Ewa 05.03.2020, 21:19
To Daniel
Ewa
Ewa 05.03.2020, 21:19
To Daniel
Adam
Adam 03.03.2020, 17:10
Kto to