Wydanie nr 268/2021, Sobota 25.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mieszkanka Malborka Zofia Prill skończyła dzisiaj 100 lat!

2 marca 2020 roku to wielka uroczystość dla Zofii Prill, mieszkanki Malborka, która kończy dzisiaj 100 lat. Z tej okazji Szanowna Solenizantka gościła w swoich domu burmistrza Marka Charzewskiego, który złożył jej życzenia i wręczył kwiaty, symboliczny słodki upominek oraz list gratulacyjny. Powiedział, że z jej bezcennej mądrości i doświadczenia czerpać może wiele pokoleń. I tak z pewnością się dzieje, ponieważ od wszystkich obecnych wnuków i prawnuków czuło się ogromną miłość do Babci.

Na urodzinach nie mogło zabraknąć również muzycznych życzeń, tym razem przy dźwiękach gitary wszyscy odśpiewali „200 lat”.

Zofia Prill ma bardzo dużą rodzinę, 4 dzieci, 9 wnuków, 20 prawnuków, 6 praprawnuków. Pomimo tego, że każdy mieszka w różnych zakątkach Polski a nawet Europy, są ze sobą bardzo blisko i zgromadzili się niemalże w komplecie w tym wyjątkowym dniu. Łączy ich wyjątkowa Babcia, która kocha wszystkich i dla nich żyje tak długo.

 

Materiały Prasowe Urzędu Miasta Malborka

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozdrowienia i życzenia


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Grazyna
Grazyna 03.03.2020, 09:58
100 lat panie Marku
wnuczek
wnuczek 03.03.2020, 07:43
………………………ciekawe jak głosuje bo ja mojej babce kupiłem aparat cyfrowy i tym aparatem 10 maja będzie musiała zrobić zdjęcie swojej karty wyborczej z zaznaczonym kandydatem na urząd Prezydenta RP. Jak zobaczę na zdjęciu, że swój głos oddała na Dudę lub innego pisowca to jeszcze tego samego dnia spakuje ten jej cały majdan do reklamówek i wywiozę ją do schroniska dla bezdomnych ! Koniec pobłażania dla złych rządów PIS ! A może mój pomysł stanie się akcją ogólnopolską ?