Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Indeks Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej dla zwycięzcy Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Indeks Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej dla zwycięzcy Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. fot. strazmiejska.gda.pl
„Pomorscy Rowerzyści” są tematem XIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. W pierwszych dwóch etapach uczniowie musieli zmierzyć się z zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem. Finaliści muszą przygotować projekt autorski z prezentacją multimedialną dotyczącą bezpieczeństwa rowerzystów w swoim miejscu zamieszkania oraz proponowanych w związku z tym rozwiązań.

Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło 32 uczniów z malborskich szkół – z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 oraz I i II Liceum Ogólnokształcącego. Do kolejnego etapu przeszło już tylko 22 uczniów. Ten etap wyłonił finalistów, którzy wezmą 23 kwietnia br. udział w finale w Rumi. Malbork w finale olimpiady reprezentować będą Jan Chmura z I LO i Szymon Piróg z ZSP Nr 3.

W Rumi uczniowie będą musieli zdiagnozować najważniejsze problemy dotyczące rowerzystów i zaproponować ich rozwiązania.

Na każdego finalistę czekają cenne nagrody rzeczowe (nagrody pieniężne, laptopy, rowery, telefony, czytniki e-book, aparaty fotograficzne). Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo bezpłatny indeks Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej.

 

 

Informacja: Tomasz Farysej, komendant Straży Miejskiej w Malborku

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.