Wydanie nr 274/2022, Sobota 1.10.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W wypadku na A1 kierowca poniósł śmierć na miejscu.

  • Wydanie nr 274/2022
  • 17 lutego 2020, 16:06
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
W wypadku na A1 kierowca poniósł śmierć na miejscu. fot. KPP Tczew
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę na autostradzie A1. Funkcjonariusze wstępne ustalili, że 43 - letni kierowca seata zjechał na prawe pobocze, a następnie dachował. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń 43 - latek poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

W sobotę, 15 lutego br. o godzinie 12.23 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na autostradzie A1. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze. Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Tczewie zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził szkic sytuacyjny, zrobił zdjęcia oraz oględziny samochodu uczestniczącego w wypadku.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 43 - letni mężczyzna, kierując osobowym seatem jadąc autostradą A1 w kierunku Łodzi, w pobliżu miejscowości Olsze z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze, najechał na barierę energochłonną, a następnie uderzył w ekran akustyczny autostrady i dachował. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń kierowca poniósł śmierć na miejscu. Rozbity samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Obecnie policjanci ustalają szczegóły wypadku oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.

 

 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.