Wydanie nr 271/2022, Środa 28.09.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Child Alert – trwają poszukiwania uprowadzonego 10 – letniego Ibrahima.

Child Alert – trwają poszukiwania uprowadzonego 10 – letniego Ibrahima. fot. pomorska.policja.gov.pl
Z informacji, jakie podają media wynika, że do uprowadzenia doszło w niedzielny wieczór. Biologiczny ojciec dziecka porwał syna na jednej z ulic Gdyni. Uznawany jest za niebezpieczną osobę. Trwa akcja poszukiwacza.

Media podają, że w niedzielę, 16 lutego br. około godziny 21 w dzielnicy Obłuże w Gdyni doszło do rodzicielskiego porwania. Biologiczny ojciec, obywatel Maroko przyjechał pod adres zamieszkania dziecka i jego matki przy ulicy Ledóchowskiego. Po uderzeniu kobiety, wciągnął dziecko do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku. Policja podaje, że było to srebrne kombi o numerze rejestracyjnym zaczynającym się WN.

W policyjnym komunikacie wskazano, że mężczyzna uznany jest za niebezpieczną osobę. W związku z tym policja apeluje, by nikt nie działał na własną rękę i zgłaszał wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu chłopca na alarmowy numer 995.

Policjanci poszukują Azeddine Oudriss, mężczyzna podejrzewany jest o uprowadzenie 10-letniego Ibrahima Oudriss. Wszystkie informacje dot. zaginionego lub osoby podejrzewanej o uprowadzenie prosimy przekazywać pod numer 995, 112, 997 lub do najbliższej jednostki policji (pomorska.policja.gov.pl)

 

 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
wtf
wtf 17.02.2020, 21:51
Patologia mało powiedziane!!!!!! dajmy sobie odpowiedz. Dlaczego polki biorą się za takich panów?Bo maja piękne oczy! nie oto chodzi kasa teraz się liczy!!! Niech ta matka się do łopaty weźmie i rowy kopie.Rozpowiadała ludziom na około,jakie ona miała życie cudowne.Nie żałuje takich ludzi.To sami ludzie robią sobie problemy.Zamawiam dla tej matki lincz, biała guma 80 rozmiar zomo.
Malbork
Malbork 17.02.2020, 21:27
Nie żałuje takich kobiet!!!!!! dymają sie z rumunami a póżniej płacz.Patologia gratulacje.hehe
ZOMO
ZOMO 17.02.2020, 19:01
Okazuje się, że to matka wcześniej uprowadziła dziecko z Begiii do Polski. ! Tylko porządne gumowanie matki pozwoli poznać prawdę ! ZOMO
obiektywny
obiektywny 17.02.2020, 16:35
Matka chłopca wygląda na bez mózgową debilkę. Może i dobrze dla dziecka.