Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zespół Fantazja z SP2 w Malborku wystąpił przed publicznością w Uśnicach.

Zespół Fantazja z SP2 w Malborku wystąpił przed publicznością w Uśnicach. fot. Sebastian Olszewski
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku dostali zaproszenie na noworoczny występ w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Uśnicach. Zaprezentowali tam jasełka pt. „Hipermarket” przeplatane kolędami i pastorałkami w wykonaniu szkolnego zespołu Fantazja.

Przedstawienie nosiło tytuł „Hipermarket”. Jak można się domyślić, akcja toczyła się w wielkim centrum handlowym w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Babcie, niegrzeczny wnusio, biznesmeni, św. Mikołaj – oraz jedyna osoba troszcząca się o wzajemną miłość - dziewczynka myślą o zakupach i przygotowaniach, a zapomnieli czym jest Boże Narodzenie. W tym samy czasie trwała debata w Piekle i w Niebie, gdzie diabły oraz Aniołowie dyskutują nad stopniem zaawansowania świątecznych przygotowań. Podopieczni Specjalnego Ośrodka przyjęli aktorów ciepło, ugościli herbatą i pysznym ciastem, a na koniec pokazali swoją placówkę i opowiedzieli jak się uczą, bawią i pracują.

Opiekunami są Izabela Tulska oraz Sebastian Olszewski.


 

Informacja i zdjęcia: Sebastian Olszewski

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.