Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolejna kraksa zielonej korporacji.

Kolejna kraksa zielonej korporacji. fot. Widz TvMalbork.pl
Widz naszej telewizji podesłał zdjęcia taksówki jednej z malborskich korporacji po kolizji, jaka miała miejsce w piątkowy wieczór na Alei Wojska Polskiego w Malborku. Na zdjęciach widoczne są poduszki powietrzne po wybuchu.

Okazuje się, że prędkość pojazdu niekoniecznie musiała być duża, ponieważ producenci określają, że „poduszki czołowe otwierają się wtedy, gdy następuje zderzenie z przeszkodą pod kątem 30 stopni od osi wzdłużnej pojazdu, a opóźnienie wynosi 8-15 g. To odpowiada mniej więcej uderzeniu w twardą przeszkodę z prędkością około 30 km/h”. Niepokojący jest jednak fakt, że z informacji, jakie uzyskaliśmy wynika, że nie jest to pierwszy taki przypadek w tej korporacji.

Z informacji, które otrzymaliśmy od asp. Sylwii Kowalewskiej, oficera prasowego KPP Malbork wynika, że do zdarzenia drogowego doszło w piątek, 24 stycznia br. około godziny 20.20 na Alei Wojska Polskiego w Malborku. Kierujący samochodem marki Skoda Octavia, 25 – letni mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu. W wyniku tego najechał na tył samochodu marki Skoda Fabia, którym kierował 41 – letni mężczyzna. Obaj kierowcy byli trzeźwi i żaden z nich nie odniósł obrażeń.

Za spowodowanie kolizji policjanci ukarali 25 – latka mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi. Zatrzymali również dowód rejestracyjny jego pojazdu.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Urzędnik
Urzędnik 02.02.2020, 21:31
Tylko Halo Taxi. !
Krzyżak
Krzyżak 02.02.2020, 19:04
Oj czytam I się uśmiecham ....hahaha taxi dworzec Malbork to wasz koniec....możecie kupić postój za 1000 zł od burmistrza na jeszcze 10 lat ha I tam zostaniecie !!!! Byliście niereformowalni I pazerni ...wasz wybór wasze 30 to nie 10 zł za tą samą usługusługę ba w nowoczesnym wydaniu ! Żegnajcie hahaha!!
Taxi
Taxi 02.02.2020, 18:05
………………………Mojej babce kupiłem aparat cyfrowy i tym aparatem w maju będzie musiała zrobić zdjęcie swojej karty wyborczej z zaznaczonym kandydatem na urząd Prezydenta RP. Jak zobaczę na zdjęciu, że swój głos oddała na Dudę lub innego pisowca tego samego dnia spakuje jej łachmany do reklamówek i odwiozę ją do schroniska dla bezdomnych !.
Marek
Marek 02.02.2020, 12:21
Ja polecam halo taxi solidni i o 30 % tańsi niż ci prywaciarze z dworca
Dawidek
Dawidek 02.02.2020, 11:46
Może wszyscy jak tu już piszemy to napiszmy kogo polecamy z kim dobrze i bezpiecznie się jeździ. To będzie jakieś odniesienie do uczciwości i bezpieczeństwa jazdy.