Wydanie nr 260/2021, Piątek 17.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku. fot. widz TvMalbork.pl
Ciepła zima skłania wielu mieszkańców do spacerów na świeżym powietrzu. Jest sucho, ciepło jak na styczniową temperaturę, a do tego rozpoczęły się ferie zimowe. Jednak, jak tu spacerować, gdy na chodniku zaparkowane są samochody? Chodzić po ulicy?

Do naszej redakcji nadesłano zdjęcia samochodu osobowego zaparkowanego właśnie na chodniku przy Poradni psychologiczno – pedagogicznej przy ul. Kotarbińskiego w Malborku. Autorka zdjęcia napisała, że do takich sytuacji w tym miejscu dochodzi notorycznie - „żebym ja musiała z dzieckiem po trawie chodzić...”. Zasugerowała, że postawione powinny być tam jakieś płotki, które uniemożliwiłyby parkowanie na chodnikach. Może ktoś w końcu straci cierpliwość i je tam postawi?

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ziutek
Ziutek 15.01.2020, 16:13
Bardzo ładnie ktoś zaparkował. Mi nie przeszkadza. Ale są takie osoby z przerośniętym ego którym wszystko przeszkadza. ALE JA TAKIE OSOBY OLEWAM CIEPŁYM MOCZEM BO JEST ZIMA.
xs
xs 15.01.2020, 13:20
nie pochwalam takiego parkowania, ale to ciągle podkreślanie bo ja z dzieckiem działa na mnie jak płachta na byka