Wydanie nr 273/2022, Piątek 30.09.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mężczyzna został uderzony butelką w głowę i później pobity. Policja wyjaśnia sprawę.

28 grudnia 2019 r. po godzinie 18 mężczyzna idący od wiaduktu w kierunku dworca został uderzony butelką w głowę. Poszkodowany zeznał, że stracił przytomność i nie jest w stanie opisać zajścia. Z rozciętą głową i licznymi śladami pobicia został odwieziony do szpitala.

Do ataku doszło w okolicy tunelu pod wiaduktem na wysokości ul. Dworcowej w Malborku. 47- letni mężczyzna idąc w kierunku stacji kolejowej miał zostać uderzony butelką w głowę, po czym stracił przytomność.

 

- Na miejsce wezwano patrol policji oraz zawiadomiono służby ratunkowe. Poszkodowany w momencie dojazdu funkcjonariuszy był świadomy, lecz jak zeznał, stracił na chwilę przytomność i nie był w stanie opisać przebiegu zajścia. 47- latek został odwieziony do szpitala na szczegółowe badania. Co istotne napastniczy nie okradli mężczyzny.

Na drugi dzień żona ofiary złożyła zawiadomienie o uszkodzeniu ciała męża. Policjanci wyjaśniają przebieg zajścia i ustalają sprawcę lub sprawców ataku - informuje asp. Sylwia Kowalewska z KPP w Malborku.

 

Aktualizacja 14.01.2020r.
Z naszą redakcją skontaktowała się żona pobitego mężczyzny wyjaśniając, że cała sytuacja była naprawdę poważna.

- Czytając niektóre komentarze brakuje mi słów. Mój mąż został zaatakowany i brutalnie pobity. Do szpitala trafił z licznymi złamaniami twarzo-czaszki, rozciętą głową i wstrząśnieniem mózgu. Zanim napiszą państwo coś w komentarzach, zastanówcie się czy warto. To dla nas naprawdę trudny czas i tak nieprzemyślane komentarze naprawdę nie pomagają. Mąż był w drodze do pracy, nie wracał z żadnej imprezy i był trzeźwy. Mam nadzieję, że cała sytuacja dobrze się skończy, a sprawca lub sprawcy zostaną złapani i ukarani. To przerażające, że ktoś potrafi zaatakować drugiego człowieka i zostawić do na pastwę losu. Jeżeli są osoby, które mogą mieć wiedzę na temat tego zajścia, to proszę o kontakt z policją.

 

 


Niestety, w tym miejscu nie ma monitoringu, który w tym przypadku mógłby pomóc w wyjaśnianiu całego zdarzenia. Podobnych miejsc jest oczywiście więcej. Rozbudowę sieci monitoringu obiecywał w kampanii wyborczej burmistrz Marek Charzewski, dlatego czekamy na wasze wskazania - gdzie konieczne jest zainstalowanie dodatkowych kamer, które mogłyby zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Malborku.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tadzik
Tadzik 12.01.2020, 11:09
..................................moim wzorem w piciu od zawsze jest Arcybiskup Leszek Sławoj Głódź ! On dobrze wie, że grzechu nie ma i dlatego żyje życiem doczesnym. Udowadnia to codziennie. Jest bliżej Pana Boga to chyba wie lepiej. Balangi, picie, zabawa to jest to i to mi odpowiada. Pozdrawiam.
Bardzo dobry sąsiad
Bardzo dobry sąsiad 12.01.2020, 01:05
aA jak ktoś się nie umie Napić to niech się nie awan-TuRy niech piję mliko a jak chory to do lekarza miej agresji więcej miłości. Agresja NApędza agresje więcej Miłości Rodzina . Pozdrawiam panią Kasię i Magdę trochę chorowały ale nie jestem lekarzem życzę Wszystkim Dużo Zdrowia. Na zdrowie.
gość
gość 11.01.2020, 23:58
Skąd w ludziach tyle agresji awantur przemocy dużo ludzi piję. Alkohol jest dla ludzi można się napić ale trzeba się najeść i myśleć o rodzinie jak łabędź karmił na studni na zamku wysokim jak wilczyca nakarmiła Romulusa to wszystko to pusty dzban.
Kolega
Kolega 11.01.2020, 18:29
Gość ma tupet. ! Uczyć się barany i brać przykład !
Sąsiad
Sąsiad 11.01.2020, 14:42
.........................facet donosi sam na siebie..............ale głupi i żona też !
Jacek
Jacek 11.01.2020, 15:26 (odpowiedź do Sąsiad)
Może gość przepuscil kasę i bal się zony
Jacek
Jacek 11.01.2020, 08:33
Ciekawe czy wypłatę przyniósł do domu
FUNFEL Z MK
FUNFEL Z MK 10.01.2020, 22:38
W Malborku jest tak bardzo brak wszystkiego że nie wiadomo od czego zacząć. Brak kamer, brak porządnych dróg, brak ścieżek rowerowych, chodniki w dzielnicach mieszkalnych proszą się tylko żeby je zaorać i posiać trawę, nie oświetlone przejścia dla pieszych, brak różnorodności w liniach autobusowych, żadnych atrakcji poza lino- i dino- parkiem. Te wszystkie gamonie z UM rzucają wielkie hasła, a tak naprawdę nic nie robi się ku lepszemu. Dziwię się więc dlatego, czemu tych domów np. Przy ul. Kochanowskiego ( tam rowniez brak kamer) czy nowej wsi (Brak kamer) rosnie jak grzybów po deszczu? Nie dość że tu nic nie ma to dojazd z tych miejsc do centrum, czy do miejsca gdzie "Coś jest" zajmuje tyle samo czasu co np z Nowego Stawu do Malborka autobusem.
Maniek
Maniek 10.01.2020, 20:54
Przyebał łbem w latarnię a teraz głupio się tłumaczy. Pić trzeba umieć !
Arek
Arek 10.01.2020, 20:32
kamera potrzebna najbardziej koło kina
FUNFEL Z MK
FUNFEL Z MK 10.01.2020, 22:41 (odpowiedź do Arek)
Kamery są potrzebne wszędzie, gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo napaści na innego człowieka. Dużo zje*banych gości chodzi po ulicach. A tunel pod filarami z alei rodla na Sienkiewicza? Mega bezpieczne miejsce.
mk
mk 10.01.2020, 17:52
Burmistrz- to tylko obiecanki cacanki i niczego nie ma , prostego kina. DO ODWOŁANIA.
ZOMO
ZOMO 10.01.2020, 16:17
Wyjaśniam jak było. Gość nawalony jak świnia szuka alibi. Tylko porządne pałowanie na Komisariacie czyni cuda. Sprawdzone. Zatem należy od tego zacząć i sam powie jak było naprawdę.
X
X 11.01.2020, 12:54 (odpowiedź do ZOMO)
Człowieku,nie masz pojęcia o czym mówisz.Nie znasz sytuacji,a wypowiadasz się . To jest żenujące ,że może być taka wypowiedź.