Wydanie nr 204/2021, Piątek 23.07.2021
imieniny: pokaż (3 imiona)Bogna, Apolinary, Apolinaria
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mężczyzna został uderzony butelką w głowę i później pobity. Policja wyjaśnia sprawę.

28 grudnia 2019 r. po godzinie 18 mężczyzna idący od wiaduktu w kierunku dworca został uderzony butelką w głowę. Poszkodowany zeznał, że stracił przytomność i nie jest w stanie opisać zajścia. Z rozciętą głową i licznymi śladami pobicia został odwieziony do szpitala.

Do ataku doszło w okolicy tunelu pod wiaduktem na wysokości ul. Dworcowej w Malborku. 47- letni mężczyzna idąc w kierunku stacji kolejowej miał zostać uderzony butelką w głowę, po czym stracił przytomność.

 

- Na miejsce wezwano patrol policji oraz zawiadomiono służby ratunkowe. Poszkodowany w momencie dojazdu funkcjonariuszy był świadomy, lecz jak zeznał, stracił na chwilę przytomność i nie był w stanie opisać przebiegu zajścia. 47- latek został odwieziony do szpitala na szczegółowe badania. Co istotne napastniczy nie okradli mężczyzny.

Na drugi dzień żona ofiary złożyła zawiadomienie o uszkodzeniu ciała męża. Policjanci wyjaśniają przebieg zajścia i ustalają sprawcę lub sprawców ataku - informuje asp. Sylwia Kowalewska z KPP w Malborku.

 

Aktualizacja 14.01.2020r.
Z naszą redakcją skontaktowała się żona pobitego mężczyzny wyjaśniając, że cała sytuacja była naprawdę poważna.

- Czytając niektóre komentarze brakuje mi słów. Mój mąż został zaatakowany i brutalnie pobity. Do szpitala trafił z licznymi złamaniami twarzo-czaszki, rozciętą głową i wstrząśnieniem mózgu. Zanim napiszą państwo coś w komentarzach, zastanówcie się czy warto. To dla nas naprawdę trudny czas i tak nieprzemyślane komentarze naprawdę nie pomagają. Mąż był w drodze do pracy, nie wracał z żadnej imprezy i był trzeźwy. Mam nadzieję, że cała sytuacja dobrze się skończy, a sprawca lub sprawcy zostaną złapani i ukarani. To przerażające, że ktoś potrafi zaatakować drugiego człowieka i zostawić do na pastwę losu. Jeżeli są osoby, które mogą mieć wiedzę na temat tego zajścia, to proszę o kontakt z policją.

 

 


Niestety, w tym miejscu nie ma monitoringu, który w tym przypadku mógłby pomóc w wyjaśnianiu całego zdarzenia. Podobnych miejsc jest oczywiście więcej. Rozbudowę sieci monitoringu obiecywał w kampanii wyborczej burmistrz Marek Charzewski, dlatego czekamy na wasze wskazania - gdzie konieczne jest zainstalowanie dodatkowych kamer, które mogłyby zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Malborku.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tadzik
Tadzik 12.01.2020, 11:09
..................................moim wzorem w piciu od zawsze jest Arcybiskup Leszek Sławoj Głódź ! On dobrze wie, że grzechu nie ma i dlatego żyje życiem doczesnym. Udowadnia to codziennie. Jest bliżej Pana Boga to chyba wie lepiej. Balangi, picie, zabawa to jest to i to mi odpowiada. Pozdrawiam.
Bardzo dobry sąsiad
Bardzo dobry sąsiad 12.01.2020, 01:05
aA jak ktoś się nie umie Napić to niech się nie awan-TuRy niech piję mliko a jak chory to do lekarza miej agresji więcej miłości. Agresja NApędza agresje więcej Miłości Rodzina . Pozdrawiam panią Kasię i Magdę trochę chorowały ale nie jestem lekarzem życzę Wszystkim Dużo Zdrowia. Na zdrowie.
gość
gość 11.01.2020, 23:58
Skąd w ludziach tyle agresji awantur przemocy dużo ludzi piję. Alkohol jest dla ludzi można się napić ale trzeba się najeść i myśleć o rodzinie jak łabędź karmił na studni na zamku wysokim jak wilczyca nakarmiła Romulusa to wszystko to pusty dzban.
Kolega
Kolega 11.01.2020, 18:29
Gość ma tupet. ! Uczyć się barany i brać przykład !
Sąsiad
Sąsiad 11.01.2020, 14:42
.........................facet donosi sam na siebie..............ale głupi i żona też !
Jacek
Jacek 11.01.2020, 15:26 (odpowiedź do Sąsiad)
Może gość przepuscil kasę i bal się zony