Wydanie nr 163/2021, Sobota 12.06.2021
imieniny: pokaż (16 imion)Wyszemir, Onufry, Władysława, Jarogniewa, Narcyz, Antonina, Leon, Jan, Jarogniew, Leona, Celestyna, Władysław, Tadea, Placyd, Piotr, Ewa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koncert Jubileuszowy Balbin odbędzie się 1 lutego.

Ze względu na nieprzewidziane okoliczności, koncert z okazji 35 – lecia Balbin i artystycznej pracy Marii Seibert nie odbył się planowo pod koniec grudnia 2019 roku i został przełożony na inny termin. Odbędzie się 1 lutego br. o godz. 17 w zamkowym Karwanie.

Z informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, że tego dnia będą obowiązywały wszystkie zaproszenia i wejściówki z pierwszego terminu. Koncert z muzyką na żywo odbędzie się pod kierownictwem Adama Lemańczyka, który wraz z pozostałymi instrumentalistami od wielu lat współpracuje z Marią Seibert i Balbinami.

- „Jest mi bardzo przykro, że nasz jubileusz nie odbył się w zaplanowanym terminie. Niestety, nie wszystko da się zaplanować i przewidzieć. Kilka dni wcześniej zmarła moja mama, dlatego przełożony koncert chciałam dedykować również jej, bo to dzięki niej jestem kim jestem i robię to, co kocham. Moje dawne i obecne Balbiny oraz młodzież, z którą od wielu lat współpracuję, zaśpiewają przy muzyce na żywo i mam nadzieję, a właściwie jestem pewna, że sprawią Państwu wielką przyjemność ze słuchania. Zapraszam serdecznie!” – w ten sposób zachęca do wzięcia udziału w koncercie Jubilatka i organizatorka koncertu, Maria Seibert.

 

Informacja prasowa Urzędu Miasta Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.