Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Kotarbińskiego w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Zapewne wielu kierowców zgodzi się, że mniej denerwuje ich brak wolnego miejsca na parkingu, niż samochód zaparkowany na granicy dwóch miejsc i to w taki sposób, że ani z jednej ani z drugiej strony żaden samochód już nie zaparkuje. Może motor albo rower? Nie, najczęściej zostaje tylko miejsce na dziecięcą hulajnogę.

Dostaliśmy na naszą skrzynkę e- mail zdjęcie od widza, który uwiecznił takiego kierowcę na parkingu pod pocztą na ulicy Kotarbińskiego w Malborku. Być może kierowca chciał wysłać list do świętego Mikołaja i z tych emocji nie zwracał uwagi, jak parkuje swoje auto...

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach.

Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację!

Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Obserwator
Obserwator 19.12.2019, 02:02
Miejsca jest tyle co w skrytkach paczkomatu. Pozdrawiam tv.reklame każde okno to nowa oferta
Rychu
Rychu 18.12.2019, 20:26
Nawet gdyby zaparkował bliżej krawężnika to między nim a renault i tak ciężko by było wcisnąć jeszcze jeden samochód. A jeżeli już ktoś by jednak wjechał to prawdopodobnie wysiadka z obijaniem drzwi. Źle rozplanowano miejsca postojowe. Zrobić większy parking albo na mniejszą liczbę stanowisk ale sensownej wielkości. W Malborku parkingów z takimi mikroskopijnymi stanowiskami jest więcej.
posta
posta 18.12.2019, 21:35 (odpowiedź do Rychu )
Wjazd tam też jest tak ciasny, ze sporo by się nakręcił a efekt żaden.