Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

REKS prosi o pomoc w znalezieniu domu dla Soni.

REKS prosi o pomoc w znalezieniu domu dla Soni. fot. MSPZ REKS
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „REKS” poszukuje domu dla suczki o imieniu Sonia, która z powodu likwidacji ochrony na terenie firmy, w której aktualnie przebywa, nie może dłużej tam zostać.

W związku z tym Pani, która tam pracuje, zwróciła się do nas o pomoc w znalezieniu dla sunci nowego domu. Sonia ma 6 lat, jest czarnym, przepięknym kundelkiem. Do innych psów jest przyjacielska, nie wiemy, jak do kotów. Do września miała towarzystwo innej suni, ale jeden z pracowników zabrał ją do domu, a Sonia została sama. Jest przestraszona, nie chce w ogóle wychodzić z budy. Do niedawna w firmie były osoby stróżujące, które sunia znała i które się nią opiekowały, a teraz pozostały tylko osoby dla niej obce i podejrzewamy, że przez to jest taka przerażona. Do tego na pewno brak dotychczasowej towarzyszki też spowodował taki lęk u Soni. Sonia jest przed wizytą u lekarza, więc wszystkie badania, szczepienia będą zrobione.

BŁAGAMY O DOM DLA SONI. BŁAGAMY PRZYGARNIJCIE JĄ DO SWOJEGO DOMU, SWOJEGO SERDUSZKA. SPÓJRZCIE W TE CUDNE, CZARNE, PRZERAŻONE OCZĘTA, ONE TAK BARDZO ZASŁUGUJĄ NA MIŁOŚĆ I BLISKOŚĆ CZŁOWIEKA...” - czytamy na profilu REKS-a.

Jeżeli chcecie przygarnąć tego pieska, dzwońcie pod nr tel. 666 386 567 lub piszcie na adres: reks-malbork@wp.pl albo kontaktujcie się przez FB.

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.