Wydanie nr 163/2021, Sobota 12.06.2021
imieniny: pokaż (16 imion)Wyszemir, Onufry, Władysława, Jarogniewa, Narcyz, Antonina, Leon, Jan, Jarogniew, Leona, Celestyna, Władysław, Tadea, Placyd, Piotr, Ewa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Trwają zapisy do Opłatkowego Biegu i Marszu NW o Puchar Księży Pallotynów. Szczegóły na plakacie.

Trwają zapisy do Opłatkowego Biegu i Marszu NW o Puchar Księży Pallotynów. Szczegóły na plakacie. fot. UG Miłoradz
Wójt gminy Miłoradz, księża Pallotyni, Valdano oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zapraszają na Opłatkowy Bieg i Marsz Nordic Walking w Jeziornej Osadzie. Impreza sportowa, o charakterze wojewódzkim, odbędzie się w przedświąteczną niedzielę, 22 grudnia br.

Otwarcie biura zawodów nastąpi o godz. 10, z kolei start biegu na dystansie 5 km zaplanowano na godz. 12. Oprócz biegaczy i maszerów, w gościnnych progach gminy Miłoradz zagoszczą również morsy. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Totalizator Sportowy.

Na liście startowej jest już ponad 130 zawodników. Jeżeli chcesz dołączyć do tego grona i spędzić wspólnie z innymi przedświąteczną niedzielę poznając urokliwy zakątek Żuław, zapisz się już dziś na te wydarzenie.

https://elektronicznezapisy.pl/event/4333/strona.html.

Organizatorzy zapewniają, że spośród osób biorących udział w wydarzeniu, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów.

Impreza odbędzie się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Starosty Powiatu Malborskiego Mirosława Czapli oraz Wójta gminy Miłoradz Arkadiusza Skorka.

 

Informacja: Urząd Gminy Miłoradz

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.