Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Seks po 30, 40, 50, 60

Seks po 30, 40, 50, 60 fot. Seks po 30, 40, 50, 60
W jaki sposób zmieniają się pragnienia z upływem lat? W tym artykule znajduje się odpowiedź na to pytanie, oraz jakie są główne przyczyny problemów z seksem.

Jak zmieniają się męskie pragnienia i możliwości - seks po 30, 40, 50, 60?

Faceci bez względu na wiek pragną pozostać sprawni seksualnie, nie ma znaczenia czy są oni po 30, 40, 50 czy 60 roku życia. Seks dla nich jest ogromnie ważną sprawą, z której nie chcą wcale rezygnować wraz z wiekiem.

Wraz z upływem lat ich apetyt na seks pozostaje taki sam. Pomimo że wydaje się inaczej, pozostaje on bez zmian. Zmienia się tylko sprawność seksualna u facetów. Wraz z upływem lat należy ją rozpatrzeć na dwóch różnych płaszczyznach: na podstawie ich chęci w momencie, kiedy ich organizm działa prawidłowo i na podstawie ich możliwości, w momencie, kiedy cierpią na różne zaburzenia seksualne związane z upływem lat.

Potrzeba bliskości towarzyszy każdemu przez całe życie. Jej znaczenie oczywiście zmienia się z biegiem lat, jednak seks odgrywa w niej cały czas kluczową rolę. Zapewne każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że życie seksualne jest lepsze wraz ze zdobywanym doświadczeniem i świadomością pragnień, jakie każdy chce podczas niego uzyskać.

Stąd niewłaściwym jest myślenie, że seks u mężczyzn może być zadowalający tylko w określonym wieku. Prawda jest taka, że mogą oni przez całe życie czerpać z niego przyjemność. Wiadomo, że stosunek u każdego po czterdziestce będzie wyglądał inaczej niż seks po sześćdziesiątce, jednak jedno jest pewne – może być tak samo satysfakcjonujący.

Dzieje się tak dlatego, że kluczem do udanego seksu jest przede wszystkim wzajemne zrozumienie, zrozumienie swoich oczekiwań, zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Dlatego tak ważna jest szczerość i umiejętność wyrażania swoich potrzeb.

A więc zainteresowanie seksem u mężczyzn w każdym wieku może być takie same, jednak nie ma co ukrywać, możliwości nie. Wraz z upływem lat mężczyźni doświadczają różnego rodzaju zaburzeń seksualnych, które w kwestii współżycia będą stanowić dla nich liczne ograniczenia.

Ten artykuł ma na celu przedstawienie największych męskich ograniczeń pojawiających się wraz z wiekiem.

Źródło inspiracji: erektoportal.pl

Czy męski popęd seksualny pozostaje taki sam wraz z upływem lat?

Już na samym początku tego artykułu zostało powiedziane, że panowie w każdym wieku wykazują chęć współżycia ze swoimi partnerkami. Popęd seksualny należy rozpatrywać w innej kategorii, ponieważ zbyt niski będzie stanowił dysfunkcję seksualną, którą można leczyć. Zaburzenie to będzie powodować, że będą oni wykazywali się mniejszą ochotą na seks. Tutaj należy podkreślić, że będzie to schorzenie, w przypadku gdy panowie go nie doświadczają, ich ochota pozostaje bez zmian.

Przyglądając się panom w wieku młodzieńczym, można zauważyć, że uwielbiają oni seks. Pragną go oni odbywać jak najczęściej i to najlepiej z różnymi partnerkami. Zdobywają oni doświadczenie, które będą chcieli wykorzystać w przyszłości. Jednak nie zawsze ich popęd seksualny będzie kształtował się na takim samym poziomie.
Odpowiedzialnym za to jest męski hormon - testosteron. To on jest głównym czynnikiem, który wpływa na męskie libido i im panowie są młodsi, tym mają go więcej w organizmie, przez co mają większą ochotę na igraszki w sypialni.

Zawartość testosteronu w męskich organizmie zmniejsza się wraz z upływem lat. Szczególnie jest to zauważalne po 30 roku życia, ponieważ wtedy następują pierwsze problemy związane z jego brakiem.
Liczni naukowcy dowiedli, że spadek popędu seksualnego u mężczyzn po 30 roku jest konsekwencją stosowania sterydów anabolicznych oraz spadkiem poziom testosteronu. Jego zmniejszenie ma duży wpływ na to, jak oni się czują oraz jak wyglądają.

Jednak główny spadek popędu seksualnego występuje u mężczyzn po 40 roku życia. Seks po 50 tce czy seks po 60 tce będzie wiązał się z tymi samymi problemami. Najważniejsze jest więc aby zdawać sobie sprawę, z czego wynikają męskie problemy.

Jakie są główne przyczyny problemów ze wzwodem?

Niestety wraz z upływem lat, u panów może wystąpić problem z uzyskaniem pełnego wzwodu. Istnieje szereg różnych zaburzeń seksualnych, które mogą to powodować. Niestety z biegiem lat, ludzki organizm traci pełne możliwości.

Wszelkie zaburzenia seksualne związane są nie tylko z chorobami, jakie panowie mogą napotkać w swoim życiu. Są one także związane z trybem ich życia. Prowadzenie niezdrowego trybu życia, opartego na śmieciowym żarciu, braku aktywności fizycznej, nieustannym stresie czy też korzystaniu z różnego rodzaju używek, odbija się bardzo mocno na męskiej sprawności seksualnej.

Wszystkie wymienione czynniki mogą bardzo, ale to bardzo negatywnie wpływać na męskie libido, a także możliwość uzyskania przez nich erekcji. Nie oznacza to jednak tego, że nie są oni w stanie nic z tym zrobić.

Seks po 50 tce dla mężczyzn może być dalej satysfakcjonujący, ponieważ są oni dojrzali na tyle, aby mogli razem ze swoją partnerką czerpać pełną rozkosz w sypialni. Jednak nie da się ukryć, że jest to pewna granica, po której panowie zauważają oznaki starzenia się. Szczególnie jeśli wcześniej nie prowadzili zdrowego trybu życia.

Czyli tak jak zostało to wspomniane, ryzyko nieudanego życia seksualnego u mężczyzny po 50 roku życia, najczęściej spowodowane jest obniżeniem się poziomu testosteronu. Jest to głównym hormon odpowiadający za odczuwanie przez nich popędu seksualnego. Im poziom testosteronu w męskim organizmie jest mniejszy, tym ich ochota na seks również jest mniejsza.

Ponadto mężczyźni wraz z wiekiem narażeni są na wystąpienie coraz to poważniejszych chorób układu krążenia czy prostaty. Mają to oni coraz większe problemy z erekcją. Ten problem związany jest również z seksem po 60 tce, 70 tce czy 80 tce. Członek nie reaguje na bodźce, przez co mężczyźni nie są zdolny do współżycia ze swoją partnerką. (1)

Co pozwoli mężczyznom czerpać radość z seksu niezależnie od wieku?

Przede wszystkim zdrowy tryb życia. Powinni oni przykuwać większą uwagę do tego, co jedzą, a także zrezygnować ze wszelkich używek, jakimi są papierosy czy alkohol - są to prawdziwi zabójcy dla udanego życia seksualnego.

Ponadto powinni wprowadzić do swojego życia trochę ruchu, ponieważ aktywność fizyczna ma kluczowe znaczenie dla poprawnego funkcjonowania organizmu. Poprzez wykonywanie małych ćwiczeń, mężczyźni będą w stanie lepiej dotlenić swój organizm, co będzie powodować lepsze ukrwienie ich narządów.

Jeśli ktokolwiek marzy o udanym życiu seksualnym, powinien pomyśleć o wyeliminowaniu ze swojego życia codziennego stresu. Powoduje on, że każdy przestaje mieć ochotę na seks, ponieważ czuje się spięty i niezadowolony. Zamiast się stresować, mężczyzna powinien się porządnie wyspać. Wówczas jego samopoczucie ulegnie poprawie i jego aktywność seksualne wzrośnie.

Jeśli żadne z wyżej wymienionych rozwiązań nie pomoże. Mężczyźni powinni zastanowić się po sięgnięcie, po któryś z suplementów. Tabletki na poprawę erekcji czy też wzrost libido są prawdziwym hitem na rynku.

Seks po 30, 40, 50, 60
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.