Wydanie nr 259/2021, Czwartek 16.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Eugenia, Edyta, Jakub, Kornel, Eufemia, Edda, Sędzisław, Antym, Franciszek, Kamila, Sebastiana, Wiktor, Cyprian, Korneli, Korneliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Potrącony w poniedziałek 11 – letni rowerzysta trafił do szpitala. Zobacz nagranie wideo.

  • Wydanie nr 259/2021
  • 29 pażdziernika 2019, 08:44
  • Redakcja
  • Na sygnale
  • 13 komentarze
Poniedziałkowe potrącenie małoletniego rowerzysty na Kościuszki w Malborku zarejestrowały nasze kamery pogodowe. Jak informuje policja, chłopiec z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 28 października br. około godz. 7.40. Dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w okolicy pomnika Kazimierza Jagiellończyka.

Policjanci przybyli na miejsce ustalili, że 11 – letni chłopiec, zjeżdżając na rowerze od strony pomnika na wybrukowaną ulicę (w pobliżu restauracji McDonald's), wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Volvo.

Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Okoliczności zdarzenia będzie teraz wyjaśniała malborska komenda policji.

 

Informacji udzieliła: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jana
Jana 05.11.2019, 18:44
11 latek bez opieki trochę słabo,żal kierowcy bo nie widzę w tym jego winy, obszar zamieszkania nie zwalnia z myślenia.
OM
OM 31.10.2019, 01:53
Ludzie! Tam jest strefa zamieszkania czyli chłopak miał pierwszeństwo wszędzie. Kierowca 20 km/h powinien jechać. Co prawda dziecko nie zachowało ostrożności, nie zauważyło auta i samo pod nie wjechało ale niestety w strefie zamieszkania auto jest gościem i kierowca powinien być naprawdę bardzo uważny. Poza tym to jest dzieciak i nigdy nie wiesz co zrobi.
Chłopak się nie popisał, to pewne ale czy kierowca się zastosował do przepisów? Pewnie się jeszcze dowiemy. Oby dziecko nie miało jakiś poważnych urazów, to najważniejsze.
Paweł
Paweł 31.10.2019, 08:08 (odpowiedź do OM)
Wiedziałem że taki się odezwie, pewnie nawet prawo jazdy nie ma... to ten z tych, który myśli że auto to taczka i zatrzymuje się w miejscu... nawet sam bez hamulca. Kierowca mógł jechać nawet 10km, i owszem auto jest gościem, ale kierowca nawet nie miał szans na reakcje, zauważ że dzieciak stoi za śmietnikiem w rogu dodatkowo gwałtownie rusza, ewidentnie wygląda to jak by chciał wskoczyć na maskę. - piesi i cała reszta zrozumcie to w końcu, że nie każdy z nas jest piratem drogowym, ale dajcie nam szansę, was zauważyć i wykonać poprawną reakcję.
DuraLexSedLex
DuraLexSedLex 31.10.2019, 08:08 (odpowiedź do OM)
W strefie zamieszkania rower jest pojazdem równorzędnym z samochodem, i przed obydwoma tymi rodzajami pojazdów pierwszeństwo mają piesi. Gdzieś dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele? Kierowcy samochodu jak i roweru współczuję.
Mścichuj
Mścichuj 30.10.2019, 17:05
Ewidentnie widać, że dzieciak zrobił to specjalnie bo nie chciał w szkole siedzieć, pewnie jakiś sprawdzian, a on się nie przygotował. Puścił dwa samochody, a pod trzeci wjechał z impetem. Kierowca bez szans.
Wychowawca
Wychowawca 30.10.2019, 07:19
................................tylko porządne pałowanie i zapach gumy na du.pie gówniarza nauczy go szacunku do samochodów i starszych !
OM
OM 31.10.2019, 01:59 (odpowiedź do Wychowawca)
Zastanów się człowieku co Ty napisałeś!? Strefa zamieszkania ci coś mówi? Dzieciak popełnił błąd(Dzieciak-osoba nieprzewidywalna z założenia! Dzieciak w strefie zamieszkania!), ale taki komentarz jest zdecydowanie nie na miejscu. Ciekawe co byś mówił jak by to twoje dziecko odwaliło coś takiego. Też pałowanie i zapach gumy na du...?
Paweł
Paweł 31.10.2019, 22:31 (odpowiedź do OM)
W dzisiejszym świecie przestajemy widzieć swoje błędy, a tym bardziej błędy naszych niewinnych "świętych" dzieci - a dzieci robią co chcą, a to cały świt w koło jest ten zły.
paweł
paweł 31.10.2019, 22:29 (odpowiedź do OM)
co bym powiedział... jeszcze bym go ochrzanił jak by doszedł do siebie. za moich czasów (a stary nie jestem zaledwie 30lat) za takie coś jeszcze pasem od ojca się dostawało... i nie dla zasady bo rodzice źli... tylko żebym na drugi raz zapamiętał że przed wejściem na ulicę mam się upewnić, lepszy pas od ojca dla utrwalenia pamięci - niż znicz na grobie ku pamięci. - i tak jak mówią inni nie każdy kierowca to pirat - czasem niektórzy nie mają szans na inną reakcję.
Andrzej
Andrzej 29.10.2019, 19:06
Wyglądało jak by sam chciał sobie zrobić krzywdę.