Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Budowa nabiera tempa. Co dokładnie powstanie na terenie po dawnej Solnej?

Teren po dawnym targowisku zmienia się nie do poznania. Obecnie jest realizowana duża inwestycja, która zupełnie zmieni oblicze po dawnej Solnej.

Teren po dawnym targowisku od kilku lat jest zarządzany przez prywatnego właściciela, który zagospodarował działkę na potrzeby parkingów. Obecnie jest realizowana inwestycja, która ma uporządkować plac.

Głównym przeznaczeniem nowego obiektu będzie nadal usługa parkingowa, jednak oprócz miejsc postojowych, powstanie również restauracja oraz niewielki hotel.

O terminach i zakresie wykonywanej inwestycji rozmawialiśmy z Patrykiem Wdowiczem, prezesem spółki Centrex realizującej całe zadanie.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Turystka
Turystka 02.02.2020, 08:16
Ciekawe czy ceny parkingu będą równie " złodziejskie" jak do tej pory. Proponuję aby władze miasta przeczytały komentarze turystów na t emat parkingu na portalu Tripadvisor. To dopiero idealna wizytówka miasta.
Zbuntowany mieszkaniec
Zbuntowany mieszkaniec 28.10.2019, 14:23
A kiedy w końcu w Malborku będzie jakieś kino?! Czy ktoś w ogóle słucha mieszkańców? Tylko pozazdrościć kina w Sztumie, Tczewie. Nic tylko wieczne mydlenie oczu, wstyd.
Paweł
Paweł 28.10.2019, 14:51 (odpowiedź do Zbuntowany mieszkaniec)
na mieszkańcach jest mniejszy interes niż na turystach... więc po co im dawać, a raczej marnować na nich pieniądze.
Malbork
Malbork 23.10.2019, 15:49
.....................................jedni inwestują w turystykę inni w politykę i zostają Posłami czy Senatorami a jeszcze inni ci mniej kumaci w 500 + i prokreację. Wymyślając i tworząc Hoteliki-Burdeliki jako biura prokreacyjne pisania Biznesplanów jak Banaś z PIS czy też wykorzystują tylko własnego fiuta jako dawcy spermy wierdząc, że jest to pióro do pisania tychże biznesplanów.