Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
 • tvregionalna24.pl
 • tvmalbork.pl
 • zulawyimierzeja24.pl
 • tvdzierzgon.pl

Telewizja, Internet i … telefon?

 • Wydanie nr 211/2021
 • 27 września 2019, 21:23
 • Malborskie Światłowody Internet i Telewizja HD i 4K w Malborku,Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim
 • Strefa obywatelskaWasze informacje
 • 2 komentarze
Chyba nikt nie wyobraża sobie obecnie życia bez szybkiego Internetu i bogatego pakietu kanałów telewizyjnych w domu. Dlatego też wiele osiedlowych dostawców Internetu współpracuje z dostawcami telewizji takimi jak JAMBOX, by tworzyć wspólnie pakiety, które będą odzwierciedleniem potrzeb telewidzów i internautów. Wiele osób zadowolonych z takich usług pragnęło, by do oferty można było dołączyć jeszcze obsługę telefonii komórkowej. Najlepsi dostawcy starają się im wyjść naprzeciw.

Wygodniej, taniej i lepiej - JEDNA FAKTURA - Jedna Płatność

Dlaczego tak wielu klientów decyduje się wybrać pakiet Internet + TV od mniejszych dostawców, zamiast od wielkich firm? Przede wszystkim ze względu na jakość usług i obsługi. Podczas gdy dla dużych graczy liczy się rosnąca liczba klientów, mniejsi bardziej dbają o ich zadowolenie ze świadczonych usług. Wszelkie usterki są od ręki naprawiane, a wszystkie usługi mają najwyższą jakość.

Usługi kupowane w pakietach są zazwyczaj tańsze, niż kupowane oddzielnie. Dlatego też klienci zadowoleni z jakości jednej usługi chętnie dokupują inne u tego samego dostawcy. Zgodnie z życzeniami klientów sfrustrowanych korzystaniem z oferty wielkich koncernów oferta JAMBOX poszerzyła się więc o usługi telefonii komórkowej.

Malborskie Światłowody: Oferta dla każdego JAMBOX mobile korzysta z infrastruktury sieci Plus. Klienci mają do wyboru różne wersje pakietów, obejmujące standardowo rozmowy głosowe, SMS, MMS oraz Internet LTE. Wielu klientów JAMBOX po zakończeniu umowy z obecnym operatorem decyduje się na JAMBOX mobile, które dołącza do bieżących usług JAMBOX, z których korzystało do tej pory.

Nic w tym dziwnego: podobnie jak w przypadku telewizji i Internetu, wolą załatwiać swoje sprawy operatorem szybko i konkretnie. Do tego wszystkiego oferowane przez JAMBOX mobile pakiety telefonii komórkowej są naprawdę bardzo korzystne cenowo. Najtańszy z nich kosztuje niecałe 20 zł, a w jego skład wchodzą rozmowy bez limitu.

Pełna Paczka - Internet Światłowodowy - Telewizja 4K i Telefonia Komórkowa - już w przyszłym tygodniu

Przenieś swój numer telefonu do JAMBOX mobile

Jeśli chcesz:

 • niskie rachunki za telefon (od 19,90 zł/mies)
 • internet, telewizję, telefon na jednym rachunku
 • telewizję mobilną

mALBORSKIE ŚWIATŁOWODY INTERNET TELEWIZJA TELEFON

 

Malborskie Światłowody Internet i Telewizja HD i 4K w Malborku,Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.