Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Weź udział w biegu i pomóż Bartkowi. Zapraszamy na Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki.

Weź udział w biegu i pomóż Bartkowi. Zapraszamy na Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Bartek Tuchułka to 19 – latek z Malborka, od urodzenia cierpiący na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Jest podopiecznym Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Lasowicach Wielkich, a jedynym sposobem pomocy dla niego jest stała i kosztowna rehabilitacja.

Bartek w turnusach rehabilitacyjnych uczestniczy od kilkunastu lat, są bardzo kosztowne. Niestety rodziny nie stać na nie i w związku z tym prowadzone są zbiórki pieniędzy. Jedna z nich odbędzie się 21 września br. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Malborskiej.

O godz. 12 rozpocznie się Bieg i Festyn Dobroczynny, z którego całkowity dochód z opłat wpisowych i startowych zostanie przekazany na pokrycie kosztów turnusu rehabilitacyjnego, w którym uczestniczyć będzie Bartek.

Konto, na które można wpłacać pieniądze z dopiskiem : Cegiełka dla Bartka za Bieg – imię i nazwisko zawodnika: PKO BP 62 1020 1778 0000 2802 0029 1906.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.