Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Castle Triathlon Malbork 2019 – utrudnienia w ruchu

Castle Triathlon Malbork 2019 – utrudnienia w ruchu fot. LABOSPORT Polska
W weekend (7-8 września) w Malborku odbędzie się XVIII edycja zawodów triathlonowych w Malborku! W zawodach weźmie udział ponad 1500 zawodników z całej Polski. Mieszkańcy Malborka i okolic, a także turyści mają zagwarantowane wielkie sportowe emocje, powinni się jednak przygotować na utrudnienia w ruchu drogowym. 

W sobotę (7 września), w godz. 8:30- 12:00 oraz w niedzielę (8 września), w godzinach 06:00-16:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie: ul. Solskiego i ul. Główna oraz drogi łączące miejscowości: Kościeleczki – Tralewo – Lichnowy – Dąbrowę – Lisewo Malborskie. Na ul. Wałowej w Malborku (droga krajowa nr 55) wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

W związku z zamknięciem ruchu oraz dbałością o bezpieczeństwo zawodników prosimy o niepozostawianie samochodów na trasie wyścigu.

Ruchem będą kierować funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji oraz służby porządkowe organizatora. Szczegółowa mapa przebiegu tras znajduje się TUTAJ.

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do kibicowania zawodnikom Castle Triathlon Malbork 2019!

Info i plakat : UM Malbork

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
jose
jose 06.09.2019, 15:32
Mało mają miejsca do uprawiania sportu że trzeba zamykać drogi i uniemożliwiać ludziom normalne funkcjonowanie??Niech sobie ten "sport" uprawiają tak żeby innym życia nie utrudniać.