Wydanie nr 204/2021, Piątek 23.07.2021
imieniny: pokaż (3 imiona)Bogna, Apolinary, Apolinaria
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mieszkaniec: Chyba nie tak powinny wyglądać "tereny zielone" w Malborku?

Mieszkaniec: Chyba nie tak powinny wyglądać fot. Tomasz Grabowski
Pan Tomasz jest mieszkańcem ulicy Jagiellońskiej. Do naszej redakcji wysłał zdjęcia zieleni wyrastającej przy murze graniczącym z fabryką tytoniu. „Czy naprawdę nie można z tym zrobić porządku? Przecież to zielsko zaraz wejdzie na ulicę?” - pyta zirytowany mieszkaniec.

„Zapomniany przez miejskie służby „kawałek zieleni miejskiej” na osiedlowym odcinku ulicy Jagiellońskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką wzdłuż „muru granicznego” z posesją obecnego klubu muzycznego. Zapewne, ku zdziwieniu służb miejskich odpowiedzialnych za zieleń (w tym przypadku bardzo wątpliwą), utrzymanie akurat tego odcinka osiedlowej ulicy Jagiellońskiej leży w gestii malborskiego ZGKiM” - czytamy w mailu.

Pan Tomasz miał podjąć interwencję w tej sprawie w miejskiej spółce, ale jak dotąd bez znaczących efektów, dlatego postanowił za naszym pośrednictwem zapytać mieszkańców, jak oceniają tak wyglądające „tereny zielone”?

 

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jacek
Jacek 23.08.2019, 09:07
A Tomek to ten słynny doniosły fotograf
Sąsiad
Sąsiad 23.08.2019, 08:45
Tomek inwestuje w kopulacyjne 500 +.
gość
gość 22.08.2019, 21:12
Cep Cepa Cepem Pogania.
gośc
gośc 22.08.2019, 20:45
tak to my polski nie zbudujemy pracowalem w jednej firmie pracowali też holendrzy zagadałem się z pomocnikiem holender podszedł zrobił dziubka ręką i pokazał miej gadać więcej robić ale tak to jest co kraj to obyczaj jedni jak jedzą to nie rozmawiają jak pies je to nie szczeka inii rozmawiają inii gęgają tak czy siak do roboty przodownicy pracy.
:)
:) 22.08.2019, 18:59
Jeszcze inaczej... dlaczego osoby pobierające zapomoge z Mopsu nie odpracuja tych pieniedzy?są młodzi, którzy tak kręcą byle dostać 500zl miesięcznie. Do pracy nie pójdą , bo Państwo daje .A tak porządek byłby i Pan Tomasz zadowolony.