Wydanie nr 274/2022, Sobota 1.10.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dziś działania „Pieszy Widoczny Bezpieczny – MELEX”.

  • Wydanie nr 274/2022
  • 6 sierpnia 2019, 10:33
  • Redakcja
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Dziś działania „Pieszy Widoczny Bezpieczny – MELEX”. fot. pixabay
Dzisiaj, 6 sierpnia br. od wczesnych godzin na terenie powiatu nowodworskiego przeprowadzane są przez funkcjonariuszy policji działania pn. „Pieszy Widoczny Bezpieczny - MELEX”.

Głównym celem przeprowadzenia działań jest zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem pojazdów wolnobieżnych typu „Melex” oraz pojazdów trójkołowych, a także osób pieszych oraz rowerzystów. Policjanci zwrócą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo nie tylko pieszych, ale także kierujących pojazdami wolnobieżnymi.

W trakcie działań policjanci będą przypominać o używaniu przez niechronionych uczestników ruchu drogowego elementów odblaskowych po zmierzchu. W trakcie kontroli drogowych funkcjonariusze będą również uświadamiać kierujących, jakie zagrożenia niesie za sobą kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu lub w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zwrócą także uwagę, czy kierujący pojazdami, jak i pasażerowie używają zgodnie z przeznaczeniem pasów bezpieczeństwa, a nasze małe pociechy są przewożone odpowiednio w fotelikach zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Informacja: Rzecznik Prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kierowca
kierowca 07.08.2019, 08:42
Pseudo kolarza to nawet na s7 spotkałem :)
zdzichosławielki
zdzichosławielki 06.08.2019, 14:48
Szczególnie proszę zwrócić uwagę tym pseudokolarzom co jeżdżą ulica a obok przebiega droga rowerowa. Wielki płacz bo mało jest dróg dla rowerów a jak są to i tak z nich nie korzystają szczególnie pseudokolarze w obcislych strojach .... to nie miejsce dla Was a woli scislosci przepisy dotycza kazdego rowerzysty tego na kolarzówce też .