Wydanie nr 221/2020, Sobota 8.08.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborscy zawodnicy wzięli udział w letnim obozie karate Łeba 2019

Malborscy zawodnicy wzięli udział w letnim obozie karate Łeba 2019 fot. Marcin Wiśniewski- Malborski Klub Kyokushin Karate
Drugi rok z rzędu zawodnicy Malborskiego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w obozie letnim w ośrodku SŁONECZKO w Łebie. W zajęciach uczestniczyło 107 osób z sekcji w Malborku, Kwidzynie, Elblągu, Sztumie, Starogardzie Gdańskim oraz z klubu z Grudziądza.

Zajęcia prowadzili:  sensei Janusz Kalamarski 2 dan z Grudziądza,  sensei Maciej Kaczyński 2 dan, sensei Lesław Wądołowski 2 dan, sensei Sylwia Mackiewicz 1 dan, sensei Apoloniusz Zachara 1 dan i sensei Marta Owedyk 1 dan. Instruktorów wspierała wychowawczyni Ewa Kunicka i senpai Łukasz Jankowski. Gościem honorowym obozu był mistrz świata i wielokrotny mistrz Europy w kumite sensei  Alejandro Navarro z Hiszpanii oraz mistrzyni świata i aktualna mistrzyni Europy w kategorii open sensei Ksenia Zasorina z Rosji. Wszystkie treningi prowadzone przez zagranicznych instruktorów były poświęcone kumite. W przedostatni dzień obozu 56 zawodników przystąpiło do egzaminu na stopnie uczniowskie kyu. Program obozu przygotował i poprowadził sensei Wojciech Kunicki 4 dan.

Zarząd Malborskiego Klubu serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu obozu oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w treningach.

Info i foto: Marcin Wiśniewski- Malborski Klub Kyokushin Karate

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sporty walki


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.