Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

To trwa od wielu lat. Mężczyzna nago chodził po osiedlu, a prawo jest bezsilne.

To trwa od wielu lat. Mężczyzna nago chodził po osiedlu, a prawo jest bezsilne. fot. zdjęcie od widza
Już w 2014 roku informowaliśmy o sprawie ekshibicjonisty z Malborka. Pięć lat później mężczyzna nadal nie zwraca uwagi na zgorszenie. Widzowie poinformowali nas, że żadne kary nie przyniosły skutków. Czy musi dojść do tragedii? - pytają mieszkańcy.

Ekshibicjonista jest znany w okolicy. Sąsiedzi już wielokrotnie widzieli, jak chodzi nago po osiedlu lub, co gorsza, uprawia seks z dmuchaną lalką na balkonie. Kilka lat temu na ogromną traumę została narażona małoletnia dziewczynka, przed którą mężczyzna się obnażył.


Żadne mandaty, orzeczenia sądów, ani leczenie psychiatryczne nie przyniosły rezultatów. Mieszkańcy cały czas obawiają się o swoje dzieci.

Jak poinformowała nas policja - Funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową, a zespół do spraw wykroczeń prowadzi postępowanie wyjaśniające z art. 140 kodeksu wykroczeń.

W praktyce oznacza to, że za nieobyczajny wybryk grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo kara nagany.


I tak na okrągło. Skoro od wielu lat sytuacja nie ulega poprawie, to wnioski nasuwają się same. Albo zostanie zmienione prawo i mężczyzna zostanie skutecznie odizolowany od społeczeństwa, albo co najgorsze - w końcu dojdzie do tragedii.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kamil
Kamil 07.06.2019, 17:56
O jakiej tragedii mówicie, zagapi się jedna z drugą i walnie w słup? Ciepło jest niech chodzi. Trzeba być twardym, a nie miętkim.
ferdo
ferdo 10.06.2019, 06:21 (odpowiedź do Kamil)
jak obmaca twoje dziecko i zakreci pitokiem , zalatwiajac traume dzieciakowi to wtedy zapytamy czy jestes twardy czy miekki .
JA
JA 07.06.2019, 16:43
obciąć hu.. i po krzyku
Justyna
Justyna 07.06.2019, 17:42 (odpowiedź do JA)
Dokładnie.W punkt!