Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

To trwa od wielu lat. Mężczyzna nago chodził po osiedlu, a prawo jest bezsilne.

To trwa od wielu lat. Mężczyzna nago chodził po osiedlu, a prawo jest bezsilne. fot. zdjęcie od widza
Już w 2014 roku informowaliśmy o sprawie ekshibicjonisty z Malborka. Pięć lat później mężczyzna nadal nie zwraca uwagi na zgorszenie. Widzowie poinformowali nas, że żadne kary nie przyniosły skutków. Czy musi dojść do tragedii? - pytają mieszkańcy.

Ekshibicjonista jest znany w okolicy. Sąsiedzi już wielokrotnie widzieli, jak chodzi nago po osiedlu lub, co gorsza, uprawia seks z dmuchaną lalką na balkonie. Kilka lat temu na ogromną traumę została narażona małoletnia dziewczynka, przed którą mężczyzna się obnażył.


Żadne mandaty, orzeczenia sądów, ani leczenie psychiatryczne nie przyniosły rezultatów. Mieszkańcy cały czas obawiają się o swoje dzieci.

Jak poinformowała nas policja - Funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową, a zespół do spraw wykroczeń prowadzi postępowanie wyjaśniające z art. 140 kodeksu wykroczeń.

W praktyce oznacza to, że za nieobyczajny wybryk grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo kara nagany.


I tak na okrągło. Skoro od wielu lat sytuacja nie ulega poprawie, to wnioski nasuwają się same. Albo zostanie zmienione prawo i mężczyzna zostanie skutecznie odizolowany od społeczeństwa, albo co najgorsze - w końcu dojdzie do tragedii.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
RAMBO
RAMBO 09.06.2019, 18:32
CZY JEST TAM KTOŚ KTO CZUJE SIĘ OJCEM? TATĄ? Zadbajcie o odpowienią klasę zachowań w społeczeństwie używając gumowego węża do masażu kręgosłupa tego pana!
Mieszkaniec.
Mieszkaniec. 10.06.2019, 08:15 (odpowiedź do RAMBO)
Masaż nie tylko rurą już nie jeden mu uskutecznił i jak widać nie skutkuje. To jest jakiś objaw schizofrenii bo jak po takim czymś przyjeżdża policja to koleś nawet twierdzi że to nie ON.
Bjzdj
Bjzdj 09.06.2019, 12:05
Wszystko do czasu, aż nie stanie się tragedia
Wtedy dopiero coś z tym facetem zrobią, tak ten świat działa
lolo
lolo 08.06.2019, 20:01
Geje w Berlinie chodzą tak na co dzień.Macie Europę !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.06.2019, 18:51
O takiej tragedii.. że na razie wystarczy mu pokazywanie się... Ale to człowiek psychicznie chodzi nie wiadomo czy zaraz nie wymyśli sobie ataku na jakieś bawiące się dziecko. Albo ktoś z mieszkańców nie wytrzyma i zrobi krzywdę jemu... Dla ojców i matek wybór może być prosty on albo dziecko. To nie jest normalna sytuacja ktoś powinien coś z nim zrobić.
Robert M
Robert M 07.06.2019, 18:28
No wiadomo, jakby był księdzem to od razu by był dym na całą Polskę, pokazowy proces i paski w telewizjach. A tak to "(...), a prawo jest bezsilne.".