Wydanie nr 204/2021, Piątek 23.07.2021
imieniny: pokaż (3 imiona)Bogna, Apolinary, Apolinaria
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

VIII sesja Rady Miejskiej w Sztumie. Zobacz na żywo

VIII sesja Rady Miejskiej w Sztumie odbędzie się w dniu 29 maja 2019 roku (środa) o godz. 15:00 w sali Nr 33 Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie.
Prządek  obrad sesji:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie ewentualnie zgłoszonych zmian do porządku 
3. Stwierdzenie o przyjęciu Protokołu Nr VII.2019 z dnia 10 kwietnia 2019 roku. Protokół do wglądu wyłożony w Biurze  Rady Miejskiej oraz udostępniony w programie esesja. 
4. Informacja z działalności Burmistrza Miasta i Gminy Sztum i jednostek gminnych z okresu międzysesyjnego- przedstawi Leszek Tabor, Burmistrz Miasta i Gminy Sztum.
5. Przedłożenie sprawozdania z realizacji „Programu współpracy Miasta i Gminy Sztum  z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018”
6. Przedłożenie Raportu o stanie Miasta i Gminy Sztum za rok 2018. 
7. Podjęcie uchwał Rady Miejskiej w sprawie:
1) przystąpienia   do   sporządzenia   zmiany   Studium   uwarunkowań   i   kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Sztum dla fragmentu obrębu Nowa Wieś,
2) wyrażenia zgody na sprzedaż  nieruchomości  położonej w obrębie 2 Miasta Sztum, przy   ul.   Reja   z   przeznaczeniem   na   poprawienie   warunków   zagospodarowania nieruchomości przyległej podmiotowi, która zamierza tę nieruchomość nabyć- pkt 7/1 i 2 przedstawi Iwona Wyżykowska, kierownik Referatu Planowania Przestrzennego i Majątku,
3) wprowadzenia wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego- przedstawi Małgorzata Kozłowska, dyrektor Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
8. Informacja   Przewodniczącego   Rady   o   złożonych   przez   Radnych   interpelacjach, zapytaniach, wnioskach i udzielonych odpowiedziach.
9. Zakończenie obrad.
Info: UM Sztum
 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztum


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.