Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pomóżmy Lence cieszyć się życiem.

Pomóżmy Lence cieszyć się życiem. fot. organizatorzy
Już za tydzień, w najbliższy piątek, 17 maja br. na Placu Jagiellończyka w Malborku odbędzie się festyn na rzecz 5 – letniej Lenki, podczas którego zbierane będą fundusze na pokrycie kosztów leczenia wydłużającego jej życie.

Lenka, mieszkanka Trępnów w gminie Nowy Staw, wychowanka SORW w Malborku cierpi na chorobę Battena, na którą niestety nie ma lekarstwa. Jednak specjalistyczne leczenie może wydłużyć jej życie.

Organizatorzy festynu: Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku, Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym i Osobom z Trudnościami w Komunikowaniu Się, Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego oraz miasto Malbork serdecznie wszystkich zapraszają na festyn, który zacznie się już o godz. 16. Na dzieci czeka wiele atrakcji, słodkości oraz pokazy strażackie. Zbiórkę pieniędzy umilać będą koncerty zespołu Łubu – Dubu, Jack Sparrow, Amber Chant oraz Kuśka Brothers. Wszyscy występujący artyści zrzekli się gaży.

Honorowy Patronat nad imprezą objął burmistrz Malborka oraz przewodniczący Rady Powiatu Malborskiego, Krzysztof Osijewski.

Wesprzyjmy wpólnie Lenkę w pokonaniu przeciwności.

Podczas Festynu zbierane będą pieniądze do puszek, które będą wpłacone na subkonto:

39 1750 0012 0000 0000 4076 0741 należące do Malborskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, która zarejestrowała zbiórkę publiczną. Na to konto można również samemu wpłacać pieniądze.

Cały dochód z festynu zostanie przekazany rodzicom Lenki.

Dodatkowo rodzice dziewczynki uruchomili zrzutkę pieniędzy na: https://zrzutka.pl/vazek2

 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.