Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Chopin and crazy planes – kosmiczne szaleństwo z klocków i muzyka poważna w Malborku.

Chopin and crazy planes – kosmiczne szaleństwo z klocków i muzyka poważna w Malborku. fot. facebook COBI
Wydawałoby się, że połączenie muzyki poważnej, kosmosu i chęci latania ma niemożliwie mało wspólnych cech. A jednak organizatorzy spotkania pn. „Chopin and crazy planes” będą próbowali wszystkich przekonać, że jednak jest inaczej.

Zarówno dzieci, młodzież jak i ich rodzice, którzy w niedzielę, 14 kwietnia br. odwiedzą między godz. 11 a 15 CityClub&Bowling w Malborku będą mogli osobiście utwierdzić się w przekonaniu, czy lotnictwo, kosmos i muzykę poważną można połączyć w jedną całość.

Podczas spotkania, na które wstęp jest bezpłatny, zaproszone dzieci z rodzicami będą miały możliwość zbudowania samodzielnie szybowca swobodnie latającego (z zestawów lub własnych pomysłów), samoloty z puzzli, a nawet balony na ogrzane powietrze. Zbudowane samodzielnie modele latające dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu. Ponadto będą mogły spróbować swoich sił w budowaniu samolotów z klocków COBI, budowaniu dowolnych konstrukcji z klocków oraz sprawdzeniu się na dwóch stanowiskach z symulatorami lotu modeli RC.

Spotkanie uzupełniać będzie wystawa modeli z klocków COBI i modeli samolotów RC.

Dodatkowo przybyli na spotkanie rodzice z dziećmi będą mieli możliwość obejrzenia filmu Adama Ustynowicza pt. „Chopin The Space Concert”.

Na uczestników spotkania czekać będzie również słodka niespodzianka.

Udział w spotkaniu i wstęp są bezpłatne.

 

informacja: Mariusz Sobolewski

 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.