Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Materiał 18+. Motocyklista przed zderzeniem jechał swoim pasem. Bliscy nie zgadzają się z ustaleniami policji.

Do naszej redakcji zgłosiła się Agnieszka Jastrzębska, partnerka motocyklisty, który zginął w wypadku po zderzeniu z Volvo. Kobieta zdecydowanie nie zgadza się z ustaleniami policji odnośnie przebiegu tragicznego zdarzenia. Naszej redakcji udało się dotrzeć do nagrań, które ukazują moment wypadku.

Do śmiertelnego wypadku doszło 22 marca na ul. 500- lecia w Malborku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło w momencie wyprzedzania przez motocyklistę kilku pojazdów. Miał on jechać lewym pasem i uderzyć w nadjeżdżające volvo. Po publikacji komunikatu z naszą redakcją skontaktowała się partnerka motocyklisty, przedstawiając zupełnie inną wersję zdarzeń.


Udało nam się dotrzeć do nagrania, które pokazuje moment wypadku. Z materiału wynika, że motocyklista jechał swoim pasem. Kierowca volvo natomiast, chcąc skręcić w lewo, zatrzymał się już na drugim pasie.


Podkreślić należy, że film przedstawia moment bezpośrednio przed zderzeniem. Nie wiemy, co widział kierowca osobówki i z jaką prędkością poruszał się motocykl.

Pani Agnieszka przekazała nam, że podejmie walkę w celu zmiany ustaleń przebiegu zdarzenia.


Naszą publikację poprzedziliśmy konsultacją z partnerką motocyklisty. Kobieta po obejrzeniu nagrania zdecydowała, aby pokazać, że sprawy w żaden sposób nie można zamykać na obecnym etapie.

Bardzo prosimy o powściągliwość w komentowaniu sprawy z uwagi na bardzo duże emocje związane z tak tragicznym wypadkiem.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (135)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kika
Kika 22.07.2020, 21:02
szok
Motocyklista
Motocyklista 11.04.2019, 20:48
Aprilla rs4 strasznie twardy sztywny motocykl przy odkręceniu manetki lub minimalnej nierówności na drodze lampa z przodu w nocy napie...iela jak stroboskop na dyskotece ,wydech tego motocykla jest słyszalny z daleka a skoro jechał szybko jak tu wszyscy twierdza to było go widać z daleka i słychać .
Punisher
Punisher 08.04.2019, 19:27
Przekroczył prędkość dwukrotnie dozwoloną, a więc Pani Agnieszko walka z wiatrakami z gów** bata nie da się ukręcić trzeba się z tym pogodzić i dać mu spoczywać w pokoju. Tyle.
motocyklista
motocyklista 03.04.2019, 01:26
na nagraniu widać , że motocyklista wg mnie miał min. 130km/h i gdyby nie spanikował i nie położył motocykla to wszystko byłoby ok. przejechałby po prostu obok volvo. Jest tylko pytanie czy volvo zajechał mu drogę i dlaczego?! 1 opcja: czy motocyklista jechał taką prędkością na długim odcinku swoim pasem i kierowca volvo nie ocenił jego prędkości i zatrzymał się podczas skrętu w lewo na drugim pasie. druga opcja: motocyklista wyprzedzał jakieś pojazdy i kończąc manewr wyprzedzania nagle wyskoczył z taką prędkością przed volvo i ten go nie zauważył i dlatego tak się zatrzymał, wszystko do ustalenia
jan
jan 02.04.2019, 12:04
dajcie już spokój z tymi komentarzami . człowiek nie żyje , dramat rodziny . a resztę rozstrzygnie sąd , myślę że sprawiedliwie .