Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Polska Bezgotówkowa – wygoda dla klientów i przedsiębiorców

Polska Bezgotówkowa – wygoda dla klientów i przedsiębiorców fot. Polska Bezgotówkowa – wygoda dla klientów i przedsiębiorców
Polacy na potęgę dokonują płatności bezgotówkowych. Jesteśmy zwolennikami nie tylko płatności kartami płatniczymi, ale także smartfonem i systemem BLIK. To dlatego program Polska Bezgotówkowa cieszy się tak dużą popularnością w naszym kraju.

W 2018 roku do programu Polska Bezgotówkowa zostało zgłoszonych ponad 100 tysięcy terminali płatniczych – poinformowała Fundacja Polska Bezgotówkowa, która uruchomiła program rozpowszechniania w Polsce płatności bezgotówkowych.

Dzięki programowi, mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać do trzech darmowych terminali płatniczych i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od transakcji dokonywanych kartami Visa i Mastercard. Co istotne, w programie mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy do tej pory lub przez ostatni rok nie oferowali swoim klientom transakcji bezgotówkowych i którzy nie posiadają więcej niż 5 placówek.

W ramach programu można wybrać urządzenia różnego typu. Nowoczesny, bezprzewodowy terminal typu smart po 12 miesiącach przechodzi na własność przedsiębiorcy. Urządzenie posiada wytrzymałą baterię i pozwala na elektroniczne przechowywanie potwierdzeń transakcji, dzięki czemu nie ma konieczności kupowania papieru do terminala.

Terminal standardowy dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej, a po 12 miesiącach koszt jego wynajęcia wynosi od 39 zł za miesiąc. Wszystkie terminale płatnicze, oferowane w ramach programu Polska Bezgotówkowa, akceptują transakcje kartami Visa, Mastercard, oraz JCB, UPI i Diners, a także płatności BLIKiem i telefonem komórkowym.

Program cieszy się dużą popularnością. Tylko w 2018 roku w jego ramach do przedsiębiorców trafiło ponad 100 tys. terminali płatniczych. Przedsiębiorcy przyznają, że zwolnienie z opłat za instalację terminala i jego użytkowanie przez 12 miesięcy jest dużym wsparciem i polecają udział w programie innym. Chcesz wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa i otrzymać do trzech darmowych terminali płatniczych? Dowiedz się jak to zrobić - wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/o-programie/.

Terminale płatnicze przynoszą szereg korzyści przedsiębiorcom i klientom. Dzięki terminalom, konsumenci nie są ograniczeni ilością gotówki w portfelu, częściej i chętniej odwiedzają też punkty sprzedaży oferujące transakcje bezgotówkowe.

Płatności tzw. plastikiem pozwalają ponadto skrócić kolejki, usprawnić obsługę i odciążyć kasjera z konieczności przeliczania gotówki, wydawania reszty i, co niezwykle istotne, z odpowiedzialności za przyjęcie fałszywych banknotów. Płatności kartą postrzegane są już także jako naturalna metoda płatności i powszechnie obowiązujący standard. Nic dziwnego, że terminale płatnicze mają swoich zwolenników zarówno wśród klientów, jak i przedsiębiorców.

Polska Bezgotówkowa – wygoda dla klientów i przedsiębiorców
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.