Wydanie nr 337/2022, Sobota 3.12.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Uniemir, Kasjan, Lucjusz, Franciszek, Kryspin, Ksawery, Atalia, Gerlinda, Biryn, Sofoniasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gościszewo: „Całkowicie się rozjechały drogi urzędnikom”. Nowy chodnik bez wjazdu na działkę.

Rozminęły się drogi prawa i zdrowego rozsądku. Tak postępowanie GDDKiA tłumaczą mieszkańcy Gościszewa. Dom państwa Duszkiewicz stoi przy drodze krajowej nr 55. Właściciele działki przez lata prosili zarządcę o wybudowanie chodnika. Po długiej batalii można by mówić o sukcesie, gdyby nie drobne ale.

Każda posesja w Gościszewie ma wyprofilowany dojazd do własnej posesji. Niestety ta reguła nie tyczy się państwa Duszkiewicz. Rodzina mieszka w bliźniaczym domu i tylko dzięki temu, że za sąsiada ma swojego wujka, może w ogóle wjechać na swoją działkę. Przed położeniem długo wyczekiwanego chodnika rodzina prosiła o wyprofilowanie wjazdów do posesji. Niestety GDDKiA twierdzi, że nie spełniono formalności i przed domem zostawiono wysokie krawężniki. Jeżeli dojazd do sąsiedniej posesji został by zamknięty, do domu państwa Duszkiewicz nie dojechał by żaden samochód ze służbami mundurowymi i ratunkowymi włącznie.

 

Szczegóły w reportażu.

 

Zgłoś temat do interwencji: redakcja@tvregionalna24.pl

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
tvn
tvn 19.02.2019, 09:53
temat dla uwagi
Danka
Danka 18.02.2019, 17:37
Z artykułu wynika ze jest to rzeczywista urzędnicza złośliwość a nawet zawiść. Znam osobiście ludzi z reportażu..i wiem ....,że jeśli chodzi o sprawy urzędowe są bardzo skrupulatni i dokładni...Jak można, to sie w głowie nie mieści....zrobić wjazd na miejsce bez posesji....a tam gdzie ludzie mieszkają tego nie zrobić.... Złośliwość ludzka nie zna granic....