Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Nikt nas nie szanował”. Zawiadomienie do prokuratury po konflikcie w drużynie Jastrząb Malbork.

Drużyna miała jasny cel – walkę o II ligę. Niestety konflikt między zawodniczkami, trenerką i działaczami niemal nie doprowadził klubu do rozpadu. Rozpoczęło się od wyrzucenia z zespołu trzech zawodniczek. Zdaniem trenerki – miały one zły wpływ na młodsze koleżanki. Łącznie aż 14 z 19 piłkarek postanowiło odejść z Jastrzębia. W dodatku pojawiły się wątpliwości co do finansów klubu, dlatego obecne władze złożyły zawiadomienie do prokuratury.

Zawodniczki stanęły za sobą murem. Tak jak na boisku podjęły walkę, jednak tym razem stawką było przetrwanie drużyny. Po jednej stronie sporu była trenerka, pani prezes i jeden z działaczy, po drugiej 14 z 19 zawodniczek wraz z rodzicami.

- Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości – powiedział kiedyś piłkarz Arkadiusz Gołaś. Niestety w przypadku Jastrzębia skarbiec był bardzo bogaty, ale nie tylko w te pozytywne wartości.

W dodatku w tle sporu pojawiły się podejrzenia o nieprawidłowości finansowe. Skarbnik drużyny poinformowała nas, że w tej sprawie złożono zawiadomienie do Prokuratury Okrętowej w Gdańsku.

Zarząd zespołu starał się odzyskać od poprzednich władz sprzęt treningowy. Z ostatnich informacji wynika, że dopiero interwencja policji skłoniła byłych działaczy do jego zwrotu.Szczegóły sprawy w reportażu.

Zgłoś temat: redakcja@tvregionalna24.pl

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
 PAULINA LUBLEWSKA "Messi"
PAULINA LUBLEWSKA "Messi" 19.02.2019, 20:04
Jeżeli nikt nie wie jak to wszystko wygląda od wewnątrz to nie wiem po co te komentarze. Co do dziewczyn to nie są żadnymi prowodyrkami. Jestem świadkiem tego Jak to "cudowna" Pani trener wraz następnym "cudem" tego zespołu Panem Arkiem potraktowali zawodniczke po meczu. Mecz canicula bytow- malbork. Nieszczęśliwie rozwaliła nogę. Dziewczyna chodzić nie mogła i teraz zacytuję słowa Pana Arka które zostały mi w pamięci " Karcia jak chcesz jechać do szpitala to sobie jedź". Zachowanie godne osób prowadzących drużynę? PANI IZA JAK I PAN AREK MIELI TO W CZTERECH LITERACH.
:)
:) 19.02.2019, 02:35
Zapraszam do komentowania na Fanpage Jastrzębia a nie jako anonimy, fakt najlepiej pisać jako ANONIMOWA OSOBA ale równie dobrze tam też możemy porozmawiać :))
sluchacz
sluchacz 18.02.2019, 15:15
z tego co drużyna pisala na fanpagu, to poprzedni trener odszedl z powodow zdrowotnych i w jego miejsce przyszla nowa trenerka, ktora niestety zle potraktowala swoje zawodniczki. Wiec nie rozumiem po co to czepialstwo,ze to 3 trener dziewczyn, nie 3 tylko 2
Żaczek
Żaczek 18.02.2019, 13:35
Ale wy biedne jesteście, druga liga w Malborku??? Co to za bzdury!!!
Dziewczyny miałyście trenować a podważacie autorytet trenera!!!
Trener Olimpi Zły!Kolejny LG Zły!Kolejny Iza Zły! Ale wy jesteście bardzo dobre zawodniczki!!!Tylko ,że te same zawodniczki są prowodyrkami całego zła już raz odeszłyście z klubu to jest po raz kolejny trochę pomyślunku!!!!
ja
ja 18.02.2019, 14:02 (odpowiedź do Żaczek)
A ty nie pomyliłeś miast? Olimpia Elbląg, trenera LG też nigdy tu nie było
Julka
Julka 25.02.2019, 15:15 (odpowiedź do ja)
Oooo to ciekawe a nasz Krzysztof rozpierducha?
Sroczka
Sroczka 18.02.2019, 09:19
Ale zabłysnełyście, stworzyć coś z niczego??? A podajcie wasze doświadczenie boiskowe to jest wasz drugi kub który byście zniszczyły!! Idźcie do Tczewa sroczka was przyjmie!!!
Krzysiek
Krzysiek 18.02.2019, 21:52 (odpowiedź do Sroczka)
Każdy klub je przyjmie.Tyko w innym klubie trzeba by było słuchać trenera .Żaden trener nie pozwoliłby się wtrącać rodzicom w treningi ani dyskutować z zawodniczkami na temat jak ma prowadzić dany trening.
Rodzic zawodniczki
Rodzic zawodniczki 18.02.2019, 22:34 (odpowiedź do Krzysiek)
AKP Jastrząb powstał z inicjatywy rodziców. Założeniem klubu było/ jest jasna i klarowna sytuacja a nie dbanie o swój własny interes kosztem dzieciaków!!!
Nikoś Dyzma
Nikoś Dyzma 20.02.2019, 18:16 (odpowiedź do Rodzic zawodniczki)
A nie po wy pięciu czterech liter na Olimpico?
Ewa
Ewa 18.02.2019, 10:15 (odpowiedź do Sroczka)
Człowieku!!! To nie dziewczyny by zniszczyły klub tylko NIEODPOWIEDNI Działacze. Posłuchaj wypowiedzi. 14 z 19 dziewczyn chciało odejść. Zostało 5 w tej piątce jest pani trener i córka pani prezes. To licząc uczciwie zostały 3, z tego jedna to koleżanką trenerki, która nie jest z Malborka i nigdy nie trenuje z drużyną i nie płaci składek.