Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zgłoś się do nowej edycji "Big Brothera" już teraz! Największy reality show w Polsce wraca.

Myślisz, że masz szansę stać się następną telewizyjną supergwiazdą? Czy masz osobowość, którą chcesz pokazać światu i jesteś gotowy zawalczyć o nagrodę, która odmieni Twoje życie? Jeśli tak, to Twoja wyjątkowa szansa: niezależnie od wieku, posiadanych talentów i poglądów… Big Brother czeka na Ciebie. Bo cokolwiek robisz w życiu, chcemy Cię poznać!

Big Brother wraca do polskiej telewizji po 11 latach przerwy i trafi na antenę wiosną 2019 roku.

Wcale się nie zdziwimy, gdy ktoś z Was nie będzie wiedział, na czym polega program Big Brother. Dlatego wyjaśnimy. Grupa osób wyłoniona podczas castingów daje się zamknąć w domu „wielkiego brata”. Dom jest oczywiście monitorowany, na każdym kroku są kamery. Uczestnicy muszą wykonywać przeróżne zadania. Wielki Brat nie był obecny na planie, można było tylko usłyszeć jego głos. O pozostaniu w programie decydowały zarówno osoby biorące udział, jak i publiczność, przy pomocy telefonów: dzwoniąc pod specjalny numer lub wysyłając wiadomość SMS.

 

„Big Brother” to kultowy format, od lat cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Pierwszą edycję polskiego „Big Brothera” stacja TVN pokazała wiosną 2001 roku. Teraz TVN7 rozpoczęło nabór do nowej edycji. Do programu mogą zgłaszać się wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat.  Aby wziąć udział w castingu należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.bigbrother.tvn.pl.

 

Zgłoszenia można wysyłać tutaj!

Big Brother Polska
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Karina Pawełczyk
Karina Pawełczyk 28.12.2018, 12:49
Ciekawe czy tym razem będzie to takie ustawiane?Czasy się zmieniły,ja jestem gotowa!Nie wybierajcie figurantów!
Alis
Alis 26.12.2018, 14:38
Zgłaszam się już dziś. Może uda mi się wyrwać ze Sztumu hahahaha