Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Żądają 1000 złotych podwyżki. Protest pracowników Prokuratury Rejonowej w Malborku.

Punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczął się protest pracowników administracji Prokuratury Rejonowej w Malborku. Akcja ma zasięg ogólnopolski i ma na celu zwrócenie uwagi na niskie zarobki. Żądania są konkretne i podobnie jak w innych przypadkach mają wywrzeć presję na władzy.

Pracownicy prokuratury są kolejną grupą zawodową domagającą się zwiększenia płac. Zapewnienie o podwyżkach otrzymały m.in. służby mundurowe. Po proteście podpisano porozumienie z pracownikami sądów, choć w tym przypadku nie wszyscy je zaakceptowali. Rozmachu nabiera protest nauczycieli, którzy zaczynają masowo chorować. Teraz widmo paraliżu wisi nad prokuraturą.

 

Zobacz materiał wideo.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
czarna
czarna 21.01.2019, 23:12
Moim zdaniem ,jesteście miłe i uprzejme, nic nie mogę Wam zarzucić. To co przechodzicie i jak reagujecie !..w momentach kiedy osoba poszkodowana - ofiara przez Prokuratorów tematycznych korupcjonistów w detalu , Wy zawsze zachowałyście spokój -uśmiech na twarzy. To mnie rozbrajało . Nie dziwię się ,że osoby poszkodowane przez wymiar sprawiedliwości -jak przeciętny prokuratorek uważa ,ze ma władzę!!!..Jak Elżbieta Trępczyńska ,--Danuta lamek,--Legman--to szuiii,,ukrywali i współpracowali ze sprawcami Mieczysławem Doleckim , jego żona Urszulą i córka Agnieszką zam: . Myszewko 7.Gm.Nowy Dwór Gdański.82-100 .Wtórowali-bronili sprawców-przestępców jw.-- policjanci Nowego Dworu Gdańskiego. Tych Których wymieniłam to tematyczni korupcjoniści w detalu!!!!!
A Was pracownice popieram.....
m-k
m-k 11.01.2019, 07:03
po co jezdza na wycieczki co miesiac niedawno wolne było,teraz ferie to swieta i wakacje maja to po co chca podwyzki,wolnego maja od groma.a ty tyrasz od rana do wieczora...
wiem
wiem 21.12.2018, 08:20
Ja jak mało zarabiałem, to zmieniłem pracę i zarabiam więcej, proste?
Bb
Bb 21.12.2018, 07:01
Przynajmniej konkretne wytłumaczenie, dlaczego chcą podwyżki. Nie tak jak te święte krowy z sądu, że " gdyby nie ma z, to zylyby na skraju ubóstwa" z pensją około 2.5 rys.zl. netto.
Roki
Roki 20.12.2018, 22:37
Było się uczyć "tadek"