Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mniej o 252 kg – podsumowanie projektu „Bądź zdrów – 3 miesięczna metamorfoza”.

  • Wydanie nr 215/2021
  • 4 grudnia 2018, 12:11
  • Redakcja
  • Wiadomości
W poniedziałkowy wieczór, 3 grudnia br. w sali fitness Centrum Zabawy i Edukacji „Pozytywka” w Malborku podsumowano projekt „Bądź zdrów – 3 miesięczna metamorfoza” w ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego – Edycja 2018. Wszystkim uczestniczkom wręczono okolicznościowe dyplomy, a także nagrody za wytrwałość w dążeniu do celu i osiągnięcie wspaniałych efektów.

W zamyśle pomysłodawczyni projektu, Beaty Lipeckiej - Płocharskiej było przeprowadzenie kompleksowej metamorfozy dla 50 uczestników. W projekcie uczestniczyły tylko same panie, które mogły liczyć na bezpłatną opiekę dietetyka, Magdaleny Matysiak - Płoszaj, a także na wsparcie motywacyjne coacha w osobie Agnieszki Pieklik. Poza tym miały do dyspozycji 36 godzin bezpłatnych treningów z 7 instruktorami, m.in. trening funkcjonalny, ćwiczenia na trampolinach, fitness, TRX, a także mogły liczyć na relaksacyjny masaż ciała po wyczerpujących zajęciach. W czasie, gdy mamy wyciskały „siódme poty”, ich dzieci mogły korzystać z darmowych atrakcji pod opieką animatorów.

To pierwszy tego typu projekt obywatelski w Malborku. Zdaniem organizatorek, wszystkie uczestniczki podeszły do niego bardzo poważnie, ze stuprocentowym zaangażowaniem. Jak podkreślają, nie tylko tracone kilogramy są wyznacznikiem tej metamorfozy, ale również zaszczepienie zdrowych nawyków żywieniowych, a także regularna aktywność fizyczna.

Danuta Szatkowska jest nie tylko rekordzistką w utracie kilogramów, których w trakcie trwania projektu zgubiła ponad 15 kg. Jest również najstarszą uczestniczką, ale tylko wiekiem, bo duchem o wiele młodsza – podkreśla jedna z organizatorek projektu. Pani Danuta dopowiada, że „warto się odchudzać, tylko trzeba chcieć”.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.