Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MOW News Malbork: Janusz Basałaj, twórca redakcji Canal Plus Sport i Orange Sport gościem siódmego odcinka „Dziennikarskich szlifów”.

Cały czas uczymy się dziennikarstwa podejmując kolejne próby nad kartką, przed kamerą czy z mikrofonem. Z programu na program zauważamy postępy i mamy nadzieję, że po wejściu w dorosłość otrzymamy swoje szanse z profesjonalnych redakcjach. O tym jak spełnić nasze marzenia porozmawialiśmy z Januszem Basałajem, dziennikarskim Mistrzem, twórcą programów i stacji telewizyjnych oraz odkrywcą i ojcem karier najlepszych polskich redaktorów sportowych.

Janusz Basałaj zaczynał od roli gońca w "Przeglądzie Sportowym", by dzisiaj pełnić funkcję Przewodniczącego Komisji do spraw Mediów i Marketingu w Polskim Związku Piłki Nożnej. W międzyczasie stworzył redakcje sportowe Canal Plus i Orange Sport, odkrywając dla polskiego dziennikarstwa wiele talentów. W przyszłości chcielibyśmy pójść w jego ślady i stać się jednymi z najważniejszych ludzi sportu w naszych mediach. Jak to zrobić? Recepty na sukces spróbowaliśmy znaleźć u samego źródła.

Opis i pomysł programu: Michał Bianga
Realizacja: MOW News
Z Januszem Basałajem rozmawiali: B. Krawaczyński M. Ogrodowczyk K. Olak
Montaż: Robert Bychowski – TvRegionalna24.pl

 

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.