Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policjanci z Malborka i Nowego Stawu aresztowali 5 poszukiwanych mężczyzn.

Policjanci z Malborka i Nowego Stawu aresztowali 5 poszukiwanych mężczyzn. fot. redakcja
Policjanci z Malborka i Nowego Stawu zatrzymali 5 osób, które były poszukiwane przez wymiarem sprawiedliwości. Wobec poszukiwanych mężczyzn sąd wydał nakazy zatrzymania lub doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu i zostaną przewiezieni do zakładu karnego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku i Komisariatu Policji w Nowym Stawie zatrzymali pięciu mężczyzn poszukiwanych nakazami zatrzymania i doprowadzenia wydanymi przez sąd rejonowy w Malborku. Jako pierwszy we wtorek o godzinie 18-tej został zatrzymany 43-letni mieszkaniec miasta, wobec którego sąd wydał nakaz doprowadzenie do zakładu karnego celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Tego samego dnia o godz. 21.20 policjanci zatrzymali 35-latka, który poszukiwany był celem ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna za niezapłaconą grzywnę otrzymał także karę 10 dni pozbawienia wolności. Trzeci z poszukiwanych został zatrzymany o 1 w nocy. 30-latek ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa, które popełnił w przeszłości. Funkcjonariusze zatrzymali na terenie miasta dwóch kolejnych poszukiwanych mężczyzn, którzy mieli zasądzone kary 90 dni i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Info: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Złapany przed policję w Nowym Stawie
Złapany przed policję w Nowym Stawie 02.12.2018, 20:17
Brawo Nowy Staw. Pewnie jak zawsze ktoś wam powiedział gdzie się znajduje osoba która poszukujecie.
Paweł G
Paweł G 01.12.2018, 20:37
Wielkie mi sukcesy. Jak mnie okradziono to durne psy dostały sprawcę praktycznie na tacy a co zrobili? A no nic bo łatwiej było ułożyć sprawę z powodu braku sprawcy. Policyjna patologia i tyle
Marcello
Marcello 01.12.2018, 15:49
dosłowny idiotyzm, zamiast ich zagonic do prac porządkowych, to państwo zapewniło im ciepłe lokum i posiłki trzy razy dziennie za nasze podatki.
Zuza
Zuza 30.11.2018, 16:41
No i zapewniono im przezimowania w ciepłym i wyżywienie na koszt podatników.Brawo.