Wydanie nr 138/2021, Wtorek 18.05.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Włamywali się do aut. Straty wyniosły ponad 10 tysięcy złotych.

Malbork: Włamywali się do aut. Straty wyniosły ponad 10 tysięcy złotych. fot. KPP Malbork
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o włamania do pojazdów, z których ukradli sprzęt elektroniczny i maskotki. Poszkodowani wycenili straty na ponad 10 tysięcy złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

W ubiegłym miesiącu dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do 2 pojazdów. Łupem złodziei padł   sprzęt elektroniczny do obsługi imprez oraz maskotki. Poszkodowani wycenili straty łącznie na ponad 10 tys. złotych. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów, którzy wraz z technikiem kryminalistyki zrobili oględziny i zabezpieczyli ślady. Nad sprawą od początku pracowali także operacyjnie kryminalni.

W wyniku szeroko zakrojonych działań funkcjonariusze ustalili dane osób podejrzewanych o te włamania i ich zatrzymali. Włamywaczami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 19 i 26 lat. Zatrzymani zostali przesłuchani i przedstawiono im zarzuty. Funkcjonariusze nadal prowadzą działania, żeby odzyskać skradzione przedmioty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.