Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pani Maria Budzińska otrzymała tytułu „Zasłużony dla Gminy Dzierzgoń”. XLIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej

Tytuł „Zasłużony dla Gminy Dzierzgoń” jest wyrazem wyróżnienia i uznania dla osób szczególnie zasłużonych dla gminy Dzierzgoń. Nadawany jest za wybitne zasługi.

XLIV Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej odbyła się dziś (tj 11 listopada) w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Dzierzgoniu, podczas której został uroczyście wręczony tytułu „Zasłużony dla Gminy Dzierzgoń” Pani Marii Budzińskiej

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Dzierzgoń


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Dziękuję za wiedzę i wspaniałe lekcje historii
Dziękuję za wiedzę i wspaniałe lekcje historii 25.05.2019, 06:47
Maria Budzińska... Przez tą Panią znienawidziłem historię! A to dlatego, że żaden, ale absolutnie żaden nauczyciel nie potrafił przekazać wiedzy jak Pani Maria. Kiedy słuchało się jej na lekcji, od samego początku czułem się jakbym oglądał film, mało tego byłbym w tym filmie. Kobieta pełna pasji i zaangażowania, nikt inny na lekcji nie stworzył tak realnego klimatu swojego wywodu. Książki nie były potrzebne, wystarczyło posłuchać, każdy czekał na lekcje historii w klasie jak chyba pamiętam nr 6 :). Każdy pamięta słowa Pani Marii "kto odpowie, stawiam grubiutką, tłuściutką szósteczke". Lekcja to było wprost przeniesienie w czasie. Jak po szkole podstawowej się okazało żaden nauczyciel tego nie powtórzył, mając taki początek z historią ciężko później polubić zwykłe nauczanie. "Rundki" niby jako sprawdzian wiedzy :) po takim przekazaniu wiedzy, nie było możliwości czegokolwiek nie zapamiętać. Nie będę się rozpisywał o historii Dzierzgonia w terenie i ogniskiem klasowym w tle, bo to temat na książkę. Mój wychowawca z klas 4-6. Gratuluję!!! Tytuł i medal bardziej niż zasłużone! Za wszystko.