Wydanie nr 16/2021, Sobota 16.01.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Marceli, Waldemar, Waleriusz, Treweriusz, Włodzimierz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Awaria w cukrowni. Produkcja stoi od kilku dni, kampanię będzie trzeba wydłużyć.

Od kilku dni cukrownia w Malborku zmaga się z dużą awarią energetyczną. Obecnie produkcja jest wstrzymana. Mariusz Kazimierczak, dyrektor oddziału zapewnia, że wszystkie zakontraktowane buraki zostaną przerobione.

Kampania cukrownicza została wstrzymana. Powodem jest duża awaria zasilania. Przypomnijmy, że podobny problem w malborskiej fabryce pojawił się już trzy lata temu. Dyrektor oddziału zapewnia, że sytuacja zostanie rozwiązana w najbliższych dniach. Więcej o awarii i prawdopodobnym terminie wznowienia prac w materiale wideo.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Konsument
Konsument 12.11.2018, 17:05
Jak Dyrektor po zakładzie w "lakierkach" chodzi to chyba dobrze to znaczy że jest tam czysto i schludnie a oni przecież żywność produkują.
Mariusz
Mariusz 12.11.2018, 15:25
…………Z OSTATNIEJ CHWILI…………….Ś.p. Lech Kaczyński nigdy nie mówił żeby Jego Pomników nie odlewać z brązu- tylko żeby się przy nich nie odlewać !
tola
tola 13.11.2018, 20:23 (odpowiedź do Mariusz)
Ty Mariusz pracujesz w cukrowni ładny z ciebie burak z PGR
Błękitek
Błękitek 11.11.2018, 14:57
Witam wiem kim jesteś nie ukryjesz się w magazynie jest tylko jedno pytanie po chuja strasz w swoje gniazdo weś za za robotę masz coś do powiedzenia to powiedz to otwarcie
mieszkaniec
mieszkaniec 11.11.2018, 14:05
O ile wiadomo to turbina podlega własnie pod dyr technicznego panie emerycie. Nie rozumiem tych komentarzy, ludzie maja jakąkolwiek pracę, może pokażcie w Malborku inny zakład co zatrudnia tylu pracowników i odprowadza takie podatki do budżetu miasta????
Emeryt
Emeryt 11.11.2018, 10:00
Brak pana w tej firmie ! Jedynie nowy dyrektor techniczny daje radę ,ale sam niewiele zrobi .
Konieczne natychmiastowe zmiany kadry technicznej jeszcze mogą uratować jedną z ostatnich firm w naszym mieście ! Ale ,że KSC nie widzi co tu się dzieje ???! Gdzie konsekwencje ??!! Kadra to nie ilość- to jakość!!!!!! POBUDKA BO SKOŃCZYMY JAK TA TURBINA!