Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wybicko: Auto wpadło do rowu. 3 osoby w szpitalu.

Wybicko: Auto wpadło do rowu. 3 osoby w szpitalu. fot. redakcja
Wczoraj około godz. 15:15 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wybicko doszło do zdarzenia drogowego.

Policjanci drogówki natychmiast udali się we wskazane miejsce. Na miejscu technik zabezpieczył ślady oraz sporządził oględziny miejsca zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 23-letnia kierująca pojazdem m-ki Ford Focus, jadąc w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Wskutek czego zjechała do przydrożnego rowu. Kierująca wraz ze swoimi dwiema córkami w wieku 5 lat i roku została przewieziona do szpitala. 23-latka była trzeźwa. Kierującej na miejscu zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Nowym Dworze Gdańskim.

 

 

 

 

 

 

 

Info: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
żenujące
żenujące 24.10.2018, 23:01
Ściema! tam się nie da jechać szybciej niż 30 km/h dziura na dziurze, gdzieniegdzie asfalt:D Rozpoczęła się nowa kadencja niech się władze biorą za tą drogę!!!