Wydanie nr 39/2023, Środa 8.02.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Elfryda, Hieronim, Ampeliusz, Gabriela, Sebastian, Izajasz, Gniewomir, Polikarp, Juwencja, Juwencjusz, Zyta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Światłowody już w Nowym Dworze Gdańskim. Zaczynamy od osiedla Wyszyńskiego.

  • Wydanie nr 39/2023
  • 17 pażdziernika 2018, 21:57
  • Malborskie Światłowody
  • Wiadomości
Na terenie miasta Nowego Dworu Gdańskiego trwa budowa sieci światłowodowej, za pośrednictwem której mieszkańcy będą mieli możliwość przyłączenia swoich domostw i mieszkań do telewizji i ultra szybkiego Internetu światłowodowego. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Dworze Gdańskim w dniu dzisiejszym podpisała umowę z operatorem telekomunikacyjnym - Malborskie Światłowody Sp. z o.o., na nieodpłatne doprowadzenie oraz wybudowanie instalacji światłowodowej (FTTH) do każdego z 1160 mieszkań. Oznacza to, że wszystkie 25 budynki, w których SM posiada prawo dysponowania, będą podłączone do ultra szybkiego światłowodu. Umowę podpisali: Mirosław Myszka – prezes zarządu, Kamila Biernath-Żmudowska – członek zarządu oraz Piotr Wąsowicz, przedstawiciel Malborskich Światłowodów.

Średnica światłowodu jaki instalujemy w mieszkaniach naszych abonentów nie przekracza jednego milimetra ;)

 

Światłowód posiada także zaletę, do której nie mogą się zbliżyć inne media transmisji - jest to bardzo mały czas dostępu, szczególnie ważny dla graczy, czyli tzw. "ping". Światłowód instalują nasi technicy. Nie musisz nic robić. Montaż trwa do 3 godzin, a instalacja światłowodu jest niewidoczna i dopasowana do wnętrza.

Szybko, łatwo i przyjemnie :)

Zamów Światłowód, czyli jak wygląda proces inwestycyjny?

Cały proces inwestycyjny, czyli doprowadzenia światłowodu - nowoczesnej sieci do twojego domu, trwa w zależności od warunków formalnych i technicznych, od 7 dni do 3 miesięcy od momentu zatwierdzenia inwestycji i podpisania umowy.

Sprawdzamy, gdzie jest zapotrzebowanie na usługi Światłowodu. Zbieramy zamówienia Wspólnot i mieszkańców, podpisujemy umowy.

Projektujemy sieć oraz dopełniamy wszystkich formalności. Budujemy sieć światłowodową. Uruchamiamy usługi telekomunikacyjne dla mieszkańców. Zawsze dopełniamy starań, aby podczas realizacji inwestycji nie powodować utrudnień dla mieszkańców. Nasi pracownicy ubrani są w koszulki i kamizelki z logo Malborskie Światłowody!

 

Osiedla, które będą podłączone do super szybkiego internetu światłowodowego w pierwszej kolejności:
- Osiedle Kardynała Wyszyńskiego
- Osiedle Morska
- Osiedle Śródmieście
- Osiedle Konopnickiej i Reja
- Osiedle Dworcowa

KONTAKT

http://www.malborskieswiatlowody.pl/

 

Malborskie Światłowody

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości