Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Magic Malbork 2018: Informacja dla osób z niepełnosprawnością

Magic Malbork 2018: Informacja dla osób z niepełnosprawnością fot. 82-200.pl
Informacja dla osób z niepełnosprawnością w związku z imprezą Magic Malbork

- Podczas wydarzenia Magic Malbork – Rytmy Ulicy, w dniach 10-11 sierpnia br. na terenie znajdować się będą toalety dla osób niepełnosprawnych:
- w sąsiedztwie strefy food truck na parkingu Centrum 1
- w sąsiedztwie pl. K. Jagiellończyka u zbiegu chodników w pobliżu miejskiej choinki (chodnik prowadzący od pubu Warka w stronę Restauracji McDonald’s)
a także :
- w sąsiedztwie widowni plenerowej przy ul. Parkowej w czasie nocnego widowiska 11 sierpnia.

- W czasie spektaklu wieczornego „Magic Malbork Night Show”, w sobotę, 11 sierpnia br., wyznaczony został sektor dla osób niepełnosprawnych. Obejmuje on część tarasu nad reżyserką w centralnym punkcie widowni (mały fragment tarasu zajmować będzie rzutnik laserowy) oraz sąsiadujący z tym miejscem fragment chodnika. Teren ten zostanie dodatkowo wygrodzony barierkami. W razie wątpliwości można się zwrócić po pomoc do oznakowanych służb informacyjnych/ochrony Patrol DOGMAT.

Przypominamy, że kilka tygodni temu uruchomiona została rezerwacja biletów dla osób z niepełnosprawnością - poruszających się na wózkach inwalidzkich.

W przypadku, kiedy Uczestnikiem, o którym mowa powyżej, jest osoba niepełnosprawna, która potrzebuje pomocy opiekuna, to opiekun osoby niepełnosprawnej nie musi posiadać własnego odrębnego biletu wstępu na Imprezę, a bilet osoby niepełnosprawnej uprawnia opiekuna do wejścia na teren imprezy i towarzyszenia osobie niepełnosprawnej. Każdej osobie niepełnosprawnej na podstawie takiego biletu może towarzyszyć tylko jeden opiekun.
 

By otrzymać wejściówkę należy wysłać wiadomość na adres mailowy: cit@visitmalbork.pl
 

W mailu musimy wpisać:
 

Imię i nazwisko osoby z niepełnosprawnością,
imię i nazwisko opiekuna

 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Informujemy, że koncerty i wydarzenia, które odbędą się w centrum Malborka w dniach 10-11 sierpnia br. mają charakter ogólnodostępny i otwarty i nie będą przy tej okazji wydzielane sektory dla osób niepełnosprawnych. Zwracamy się jednak z prośbą do wszystkich pozostałych odbiorców imprezy, by zwracali uwagę czy stojąc w danym miejscu nie zasłaniają widoku osobom niższym, dzieciom, osobom z trudnościami w poruszaniu się. Przepuśćmy takie osoby do przodu - nam nie zasłonią widoku, a dzięki temu więcej osób będzie mogło się cieszyć atrakcjami Magic Malbork. Bądźmy uważni!

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto : 82-200.pl

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.