Wydanie nr 62/2024, Sobota 2.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Absalon, Paweł, Januaria, Agnieszka, Symplicjusz, Michał, Helena, Franciszek, Henryk, Krzysztof, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miasto opanowane przez bluesa- Sztumska Noc Bluesowa

Kolejny raz na jeden wieczór miasto zamieniło się w prawdziwy raj dla koneserów bluesa. Tegoroczna edycja koncertu była wyjątkowa, gdyż miała międzynarodowy charakter.

Mimo opóźnionego startu imprezy ze względu na prowadzoną akcję ratunkową na plaży organizatorzy zdecydowali się na rozpoczęcie widowiska na które czekała rzesza fanów.

Do później nocy mieszkańcy i goście bawili się podczas występów formacji muzycznych takich jak Adam Bartoś Blues Band,  Vanesa Harbek Band, czy L.E.A.F. 

Gwiazdą wieczoru na którą czekało najwięcej słuchaczy był koncert grupy Nocna Zmiana Bluesa z liderem Sławomirem Wierzcholskim, który zanany jest z dużej ekspresyjności na scenie i włączania do wspólnej zabawy także publiczności.

Całość imprezy poprowadził dziennikarz muzyczny Marek Wiernik, który w przerwie między występami artystów starał się przekazać publiczności wiedzę związaną z poszczególnymi formacjami, a także ciekawostki dotyczące zarówno instrumentów i samej historii bluesa.

Zobacz więcej w materiale video

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.