Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Dzierzgoń : Rolnicy mogą składać wnioski o szacowanie szkód powstałych w uprawach rolnych w wyniku suszy

Gmina Dzierzgoń : Rolnicy mogą składać wnioski o szacowanie szkód powstałych w uprawach rolnych w wyniku suszy fot. pixabay.com
Burmistrz Dzierzgonia, informuje iż w związku z długotrwałym okresem braku opadów atmosferycznych potwierdzonym przez System Monitoringu Suszy Rolniczej w Puławach, można składać wnioski o szacowanie szkód powstałych w uprawach rolnych w wyniku suszy.

Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Dzierzgoniu (sekretariat) do dnia 6 lipca 2018 r. Do wniosku należy załączyć kserokopię wniosku o przyznanie płatności obszarowych na bieżący rok składanego do ARiMR.

Warunkiem oszacowania przez Komisję powołaną przez Wojewodę szkód spowodowanych przez suszę jest złożenie wniosku o oszacowanie szkód zawierającego podpisaną przez składającego wniosek zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które są niezbędne do przeprowadzenia oszacowania szkód.

 

Wniosek o szacowanie szkód w pliku do pobrania oraz na stronie :
 

http://bip.dzierzgon.pl/?a=2319

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Dzierzgoń


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.