Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Znani Dzierzgonianie" : Relacja ze spotkania z Bohdanem Paczkowskim

fot. Facebook DOK- Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu
6 czerwca 2018r. o godzinie 9:30 w hallu wystawowym Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury, odbyła się IX edycja spotkań "Znani Dzierzgonianie".

Tegorocznym gościem był artysta, malarz, osoba trwale wpisana w życie kulturalne regionu Pan Bohdan Paczkowski. Scenariusz spotkania obfitował w występy artystyczne uczniów z gminnych placówek.

Uczniowie z Zespołu Szkół przygotowali prezentację multimedialną pt. "Moje miejsca i kolory”. Przedszkolaki wystąpiły z wierszem pt. „Ballada o malarzu”. Uczennice ze Szkoły Podstawowej w Dzierzgoniu umiliły czas występami wokalnymi. Nowi koalicjanci ze Szkoły Podstawowej w Bągarcie wystąpili z montażem słowno-muzycznym pt. „Kolorowy Świat”, a Szkoła Podstawowa z Bruku zaprezentowała skecz pt. „Brydż”.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Pani Burmistrz Elżbiety Domańskiej, która podziękowała naszemu artyście za całą swoja pracę, życzyła inspiracji na kolejne lata. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Gminna Koalicja Na Rzecz Rozwoju Bibliotek składa serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym gościom, artystom za uświetnienie tego dnia i przede wszystkim Panu Bohdanowi Paczkowskiemu za przyjęcie zaproszenia.

 

 

 

 

Info i foto : Facebook DOK- Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.