Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Nowy Dwór Gd.: Zderzenie motoru i samochodu volvo. Dwie osoby w szpitalu. Kierowca samochodu stracił prawo jazdy...

Gmina Nowy Dwór Gd.: Zderzenie motoru i samochodu volvo. Dwie osoby w szpitalu. Kierowca samochodu stracił prawo jazdy... fot. OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gd.
W Rykach (gm. Nowy Dwór Gd) doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego, w którym zderzeniu uległy pojazdy: motocykl oraz auto osobowe.

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia ok. godz. 14.40.

 

- Wstępnie ustalono, że kierowca samochodu volvo, jadąc drogą krajową nr 55 nie upewnił się, co do możliwości wykonania prawidłowego skrętu w lewo wskutek czego uderzył w motocykl yamaha w trakcie wyprzedzania – informuje sierż. sztab, Joanna Słowik, rzeczniki prasowy Komendy Powiatowej w Policji w Nowym Dworze Gd. - W chwili wypadku oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku.

 

29-letni kierowca trafił do szpitala w Malborku (Powiatowe Centrum Zdrowia w Malborku) a 16-letni pasażer motocyklisty do Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku. Trzecią osobę opatrzono na miejscu,

 

Na miejscu o godz. 14.38 interwencję podejmował zastęp GBARt. Na miejscu czynności podejmowały dwie JRG Nowy Dwór Gd, jednostka SLRR KP PSP Nowy Dwór Gd. oraz OSP Nowy Dwór Gd. Działania trwały ok. godziny.

Na miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. W tym czasie ruch w tym miejscu był utrudniony. Kierowcy volvo policjanci zatrzymali prawo jazdy. Służby apelują o rozsądną jazdę podczas długiego weekendu majowego i zachowanie maksymalnej ostrożności na drodze, na której będzie wzmożony ruch.

 

Fot. OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gd. 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.