Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przekroczył prędkość, rozbił zapory i wpadł na teren budowy!

Przekroczył prędkość, rozbił zapory i wpadł na teren budowy! fot. OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gd.
Na drodze S7 w okolicach Nowego Dworu Gd. doszło do kolejnego wypadku z udziałem ciężarówki. Tym razem w nocy uległ mu pojazd marki Volvo z naczepą wypełnioną blatami kuchennymi. Ciężarówka przewróciła, stwarzając zagrożenie. Nowodworscy policjanci wykonywali czynności ok. 4 godz.

Do wypadku doszło 10 kwietnia o godz. 1.50 w Rykach. Jak informują policjanci z KPP w Nowym Dworze Gd., samochód ciężarowy prowadził 45-letni kierowca, którego wydobyto z kabiny po wybiciu okna dachowego. Trafił na obserwację do szpitala z podejrzeniem urazu barku.

Wstępnie ustalono, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu. Po uprzednim pokonaniu zapór drogowych, oddzielających tymczasową drogę objazdową od pozostałej części trasy w budowie, zjechał on na teren budowy, który znajduje się poniżej jezdni. Tam ciężarówka przewróciła się...

 

Na miejsce skutki wypadku przybyły usunąć jednostki straży pożarnej. 3 JRG z Nowego Dworu Gd. oraz OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gd., z którego o godz. 2.20 zadysponowano zastęp GBARt VOLVO. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pojazdu oraz oświetleniu terenu.

 

Kierowca został ukarany mandatem karnym.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kierowca
Kierowca 14.04.2018, 16:54
Zacznijmy od tego, ze oznakowanie objazdu drogi kierunek Nowy Dwór Gdański- Gdańsk pozostawia wiele do życzenia.
Kilkakrotnie widziałam, jak ludzie sie gubią. Chyba oszczędzają na farbie żółtej i słupków biało-czerwonych bo te ustawione sa miejscami co dobrych kilka lub kilkanaście metrów.
Pozdrawiam głównego wykonawcę.