Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

To oni mają przyciągnąć mieszkańców. Kalendarz koncertów w Malborku

To oni mają przyciągnąć mieszkańców. Kalendarz koncertów w Malborku fot. Facebook MCKiE
Przed nami sezon imprez plenerowych. Jak co roku dyskusja toczy się wokół gwiazd, które przyjadą do Malborka. MCKiE stawia na znanych artystów, głównie wśród młodszego pokolenia.

Majówka, Dni Malborka i Magic Malbork to sztandarowe imprezy organizowane przez Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. Tegoroczne edycje szykują się bardzo obiecująco. Wszystko za sprawą artystów, które udało się zaprosić do Malborka.

 

Majówka 2018

Sezon koncertowy rozpoczniemy tradycyjnie od majówki. Na malborskiej scenie wystąpi GrubSon. Jego największy hit to utwór „Na szczycie”. Na YouTube wyświetlono go już niemal 85 milionów razy.

 

Tomasz Iwanca swoją karierę rozpoczął pod koniec lat 90- tych. Jego koncert w Malborku odbędzie się 5 maja na placu przy ul. Kościuszki.
Mieszkańców do wspólnej zabawy rozgrzeje grupa Etna Kontrabande.

 

 

Dni Malborka 2018 (15.06)

Podczas święta miasta na scenie zawsze możemy zobaczyć kilku artystów. W tym roku postawiono na zróżnicowany repertuar, który powinien trafić do szerokiej gamy odbiorców. Koncerty w odróżnieniu od poprzednich lat mają się odbyć na stadionie przy ulicy Parkowej.

Jako pierwszy na scenę wyjdzie Jamal. Fani z pewnością wspólnie odśpiewają refreny takich utworów jak „Policeman”, „Defto” czy „Peron”.Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny. O dorobku tego artysty nie trzeba dużo mówić. Jego kariera rozpoczęła się 26 lat temu w zespole „Mafia”. Obecnie „Piasek” jest solowym artystą.

„Śniadanie do łóżka”, „Rysowane tobie” oraz „Wszystko dobrze” to jedne z ostatnich hitów wokalisty.

 

MCKiE wciąż prowadzi rozmowy z artystami, którzy wystąpią podczas Magic Malbork. Sam zarys imprezy ma być podobny jak w ostatnich latach, jednak z pewnością nastąpi kilka zmian podczas jubileuszowej X edycji.

 

Oprócz głównych imprez plenerowych w najbliższym czasie nie zabraknie atrakcji:

13 kwietnia w auli ILO wystąpi Andrzej Poniedzielski.
1 maja w SP5 odbędzie się spotkanie z legendarną grupą Mumio.

 

 

 

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mieszkaniec bloków
mieszkaniec bloków 16.03.2018, 18:52
Nie mogę się doczekać xD trafny wybór wkońcu coś będzie się działo w Malborku :)
mieszkaniec
mieszkaniec 16.03.2018, 16:53
Znowu kolejna nie udana impreza się szykuje ciekawe gdzie znowu zorganizują na zasranym kościuszki gdzie wogle nawet ludzi nie ma na tych imprezach jak mi wiadomo to w zeszłym roku dni malborka miały zostać zorganizowane na osiedlu południe a jak na złość nasi zasrani włodarze magistratu zorganizowali na kościuszki kolejna klapa i szkoda tylko piniędzy na te żenujące imprezy to już o wiele lepsze imprezy organizuje o wiele mniejsze miasteczko jak Nowy Staw które z roku na rok coraz więcej ludzi przyciągają