Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: Zabawa, dyskusja i nowe technologie. Integracja młodzieży z seniorami

Sztum: Zabawa, dyskusja i nowe technologie. Integracja młodzieży z seniorami fot. Restart Młodości
Po organizacyjnych sukcesach w Malborku, Dzierzgoniu i Kwidzynie, kolejnym przystankiem spotkań z seniorami młodzieżowej grupy ,,Restart Młodości” stał się Sztum.

Spotkanie miało miejsce w Sali czekoladowej Sztumskiego Centrum Kultury 10 marca. Seniorzy wspólnie z młodzieżą grali we wspólne gry planszowe, poznawali nowoczesne technologie, także te z zakresu komunikacji i... dyskutowali o różnicach międzypokoleniowych.

Była to doskonała okazja do integracji i spędzenia miło czasu przy wielu atrakcjach przez przedstawicieli obu pokoleń. Wystąpił akustyczny zespół 4M. Główna część programu - panel dyskusyjny ciszył się dużym zainteresowaniem. Celem wydarzenia było podzielenie się swoją wiedzą i spostrzeżeniami osób w różnym wieku oraz złagodzenie tzw. konfliktu pokoleń.

 

Spotkanie zorganizowała grupa projektowa Restart Młodości, składająca się z młodzieży 1 LO w Malborku oraz Młodzieżowej Grupy Działania w Sztumie i Młodzieżowej Rady Powiatu Sztumskiego przy współpracy ze Sztumskim Centrum Kultury.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.